buka masina kas gali buti ????

buka masina kas gali buti ???

vienu zodziu yra dujos viska zinau nuomone apie dujas kai kuriu taip ,kad nenoriu ju klausyti rimtu patarimu noriu .
Taigi yra dujos , yra katalikas . Ismatavau kompresija visuose po 13 vienam 12.5 masina mazda mx-6 2.5l 121kw turetu but ,bet neseniai su manekenu sudraginom pas kuri irgi mx-6 irgi dujos tik variklis 2 l. 81kw kaskas tiek panasei . vaziavom lygiai opsoliuciai identiskai . Ir nevarykit apie tarpine tarp vairo ir sedynes ant tiek jau negalejo daryt itakos . Taigi iskyla klausimai ar del kataliko uzsikisusio gali taip but ?nepersianiausei man reguliavo dujas sake katalikas dar veikia masina 10 metu senumo. Ar del sumazejusios oro paemimo angos ? Bet pas manekena irgi dujos irgi anga sumazejus taciau eina taip kaip turi eit as manau . Taigi dekui uz rimtus patarimus.

[quote]
semka mx rašė:
buka masina kas gali buti???
Gal į sieną kokią acitrenkei ar į fūrą? tada jau mašinos labai bukos būna…

nu vaikinas suprantu tavo visada labai kritiska numone buna taciau man tikrai reikia rimto patarimo nes diagnostikos nieko nepadeda meistrai sako viskas ok ,bet vat netraukia ir tiek sakau gal kam panasei buvo ???

mano nuomone priezasciu gali buti daug (neparasei ar benzu gerai traukia):

  • sumaisytos skirstymo fazes;
  • per liesas misinys;
  • idetas reduktorius mazesniam varikliui (cia tai labai tiketina - pas teva audineje 2.2 iki tam tikru apsuku ima normaliai, o paskui pridusta ir vsio, tai yra labai rimtas itarimas, kad reduktorius nuo 1.8 mataro)
  • kisasi oro filtras;
  • apsunkintas ismetimas (gali buti ir katalizatorius)

Tas ir yra ,kad varem ant benzo tiek ant duju tiek ant benzo taspats na labai nezymus skirtumas yra tarp duju ir benzo ir ilgiau pavazinejus ant benzo skirtumas nepadideja na tiesiog nesisuka mataras ir tiek letai apsukos kyla nuo 3 tukst kaip ir turi but siektiek pagereja o nuo kokiu 4.5 pradeda vel nevalint o apie fazes tai diagnostika gal but parodzius?

Suprask, yra daugybė priežasčių, kodėl taip gali būti, tačiau tik meistrai, matantys Tavo mašiną gali nustatyti kas yra. Jei paklaustum, ką daryti, nes mano padanga tuščia, tai pasakyčiau, kad reikia pasikeisti ją. Čia gi ne gudrumo parodymas, tiesiog, jei klausimas nelogiškas, tai ir acakymai bus tokie patys. Juk niex nėra Kašpirovskis, kad nustatytų tokį gedimą per actumą vien iš pačio nupasakojimų…

[quote]Kam Tau tas katalizatorius. Visų pirma jį ir išmesk. Gal dar gali būti, kad dabar, kai atšalo, kažkurioje dujų sistemos dalyje (būgne) gali kondensuotis garai. Gal tas trukdo? O dar pabandykit padragintai ne ant dujų o ant benzo, tada pamatysit skirtumą ir žinosit kur kapstytis.
semka mx rašė:
Taigi yra dujos , yra katalikas . Ismatavau kompresija visuose po 13 vienam 12.5 masina mazda mx-6 2.5l 121kw turetu but but ?nepersianiausei man reguliavo dujas sake katalikas dar veikia
[/quote]

Jo, pritariu vaikinui…Kietas
O vistiktai - nebandet su manekenu automobiliais susikeist? Šypsena

tai gal tavo masina 2,0l?

beje labai idomiai trauka tikrini Cha cha

O kaip su voztuvu sureguliavimu?

Kolonelese ne visada buna geros dujos, yra teke pastebeti kad masina prasciaiu traukia. Dujas piluosi Lukoil`e arba Viloktoje

2 Draad ir vaikinas
Jūs įsiklausykite į klausimo esmę. Jis tik klausia kas gali būti. Tai jeigu mes vairuojam dgaugiau kaip 15 metų, tai negalime iš savo patirties pasakyti kas GALĖTŲ BŪTI? Ne, reikia skylėvoti. Juk jis jaunas. Šitas forumas ir yra tam, kad atsakinėtume į klausimus ir jei išeina tai ir iš savo patirties.

semka, kada keitei filtrus? Jei nebepameni - greit i parduotuve Taip

Baikit zmogu mle skylėvot. Normaliai gi klausia. Jei neturit ka pasakyt-patylekit. Tema, matote, leva. Pas mane lygiai ta pati problema. Reguliavau karbus-penis in oculis, nepadeda. Ar ant benzo, ar ant duju-taspac shoodas. Turiu negera itarima ant nepraustaburnio oro filtro. Bandysiu be jo pralekt. Tapati ir kolegai sioolau Labas

Hehe, skylė Šypsena
Dabar labai atsiprasau, bus testas. Jautresniu nervu lankytojus prasome isj. monitorius.Cha cha


gaidys
pimp…
ozys
sikna
opel
volksvagina
iškrypėlis
pidryla
*pimp…*la

Dar karta labai visu aciprasau ir einu plauti burnos su muilu Labas

nuvaryk i normalu centra tau viska isardys ir sustatys tada gedima suzinosi ir ne vien patikek.Taip

pas mane irgi ner ciongo… ir dujos ir mazda ir 103kw ir nevalit reikia gal rimtai katalizatoriu ismust (jai jis ten yra) ir kaip zinor ar voztuvai sureguliuoti ?

Ne jau dabar tai tikrai ant nekuriu supykau i serviza i serviza gi sakau ,kad servize buvau mazdos centre kur jau jie tikrai turi tinkamas programas ant kompo prakabojo masina kiaura diena ir nieko nesugebejo rasti sako viskas tvarkoj. Tai as ir klausiu gal kas isivaizduoja gal kasnors sukto yra kur tiesiog kompas negali parodyt .

draginom ant benzo ,beja jai as neturiu kitokio budo kaip isitikint masinos netrauka, man atrodo draginant su identiskos mases masina yra pakankamai geras budas. o del voztuvu istikruju klaip suzinot ar jie sureguliuoti ir ar jie ne automatiskai susireguliuoja masina 92 metu

Man taip yra
nuo pavasario ismaliau puse kauno meistru ir nieko. O jau variantu kokiu prisiklausiau Cha cha Kolkas pas mane realiausias variantas - kuro padavimas. Mazai paduoda, bake vakuumas. Bet kolkas neturiu pinigu tikrinti sita hipoteze todel negaliu pasakyti ar tikrai del to Aš nekaltas