Bug report: links

Bug report: links

Šešėlis : sėkmės Gerai Šypsena

Big H.

Savotiskai gerai atrodo

o man tai cia nieko gero,kaskoks fantastinis Šypsenanors jei tureciau tai butu kita nuomone,bet jei netueciau tai r1 butu zymiai geriau

man tai panasu i gera 3d max kurini Mirkt isiziurejus biski teksturos ne kokios, spalvu ryskumas ne toks pat beto per daug supaprastintas… o gal tikras?

Archis33 tikri motociklininkai vazineja po viena kojeliu del to ir neber gale Cha cha

barakudas, jie brungia kainuoj, ju savikaina brungi, kas pirks?? Brungus ne tik isvaizdos padarymas, bet kas viduriuse yra, o ten jau tikrai brungu.

Aš tai vieno nesuprantu , padaromi tokie baikai (kad ir su fotoš…)visiems patinka , tai kyla klausimas - kodel negali tokių gaminti ? p.s. šitoks variantas ir dar panaši busa buvo , tai labai jau prie širdies…

Sita foto ir dar kelias sito moco galit rast motograndprix.com Cia motoGP prototipas

Hmm… Dar pora pakeitimu ir nieko baikas. BEt visviena kazkaip labai panasu i photoshopo produkta. Šypsena

berods jau buvo sita foto Nekaltassiaip cia 4 real Laimingas

prototipas. si fotke su nedideliu straipsneliu buvo ideta i automoto.

photoshop ar prototip px. Za to vaizdelis man tinkamas

kad ir kas chia bebutu visai nieko man patika perejimas ant rato nuo shono, ogal gal kiek per daug ishkeltas o kur dooda??? kojeles nera, chia tik sportui

New photoshop Šypsenao siaip tai nzn nzn…