Būčiau maloniai nustebinta..

Būčiau maloniai nustebinta…Nekaltas

Toks klausimas. Ar yra ant Lietuvos protingu ir tolerantisku vyru? Norečiau toki pamatyti ir netgi gyvai. Rankomis pazadu neliesti. Kitais atsikišimais irgi ( ipatingai bukiems garantuoju personalno )

A kodėl Tave supa kvailiai… Nekaltas

geras klausimas.

apibrėžkite prašau protingumo ir tolerancijos kriterijus…

nes nesu tikras, kad suprantame juos bent jau panašiai. protingumas dar daugmaž universalus, bet kas link tolerancijos… kas vienam tolerancija, kitam jau abejingumas ir atvirkščiai.

Moderatoriai, jei galima, pakeiskit lietuviska raide pavadinime. Man wap to neleidzia. Aciu.

Bjaurus, kaip tik to ir pradedu bijotiNežinau

…girdėjau buvo vienintelis unikumas ant litwos,alia ir anas
vroterdaman išvažiavo…sako ant monako dar tokis princas
alberts yr-pamėgyk laimę…Nekaltas

SSH 2 0, apibrezti man butu sunkoka, bet manau tas savokos suprantamos mazdaug vienodai. Abejingumas tai visai kas kita

Ni, manai didele laime pamatyti princa? Ir kas is to? Jis ka geresnis, protingesnis, tolerantiskesnis nuo to? As klausiau apie zmogu, vyr.gimines

manau kad yra ir tikriausiai net ne taip ir mažai…
kitas dalykas - gal Tau tiesiog nepasiseke "užsirauti"

ir kažkodėl man atrodo, kad čia greičiau jau ne "reikia protingo ir tolerantiško", o "reikia man tinkamo ir priimtino, nes visi standartinės komplektacijos variantai nusibodo".

nepyk. Mirkt

Nu Tu ir paklausei. Čia tas pats, jei aš Tavęs paklausčiau ar yra Marijos žemėje gražių ir figūringų merginų.

O į klausimą. Tu tokį matei. Cha cha Galėjai paliesti mane rankomis, bet … nelietei. Nekaltas

SSH 2 0, man nereikia. Juo labiau ta prasme, kaip tu bandai pritempti. Poruo tis nesiruosiu. As tik pamatyti noriu.

Gyntai, ar atsiras bent 3 moterys, kurios patvirtins tavo zodzius? O viena?

Negi tau nepasitaikė tokie?Čia kaip vienam anekdote:“kak ni gavno,tak k tvojėmu bėrėgu”Cha cha
Nieko asmeniško,šiaip,prisiminiauGėlė

Taip taip…jei paliestum papais tai gal ir pasistengciau koki pusvalandi toks pabut…

Kolia, juk yra prierasas -ipatingai bukiems personalno. Nors geriau pagalvojush galima skirstyti i bukus, ipatingai bukus ir Kolia. Dalse niekuda.

Amila, vat aš galvoju ar čia vyraujantys vejai ant LT, ar kokios povandenines sroves kaltos, bet plaukia Nežinau

Jei tokį rasčiau-nieeekam nerodyčiau.Sau pasilikčiau

Kaip man malonus toks ivertinimas…

ir as nemegstu ,kad mano peni liestu Vyrasir lezbijietes Netodel darom Tūsas
zaisim bokalu dauzymo varzybas ,gersim Alusir bent kiek atsipalaiduosime nuo kasdoienybes .Bet kolia ,prasau atsivezk i Tūsasfotoaparata ,kadangi nusiskutau barzda ir noriu buti imanzintas Galerijoje Taip