Broliukai ir sesutes

Broliukai ir sesutes

wat pvz as tai su broliu savo niekaip grazei nesusitariu,jis ant manes mokosi busido.aciu dievui,yra toks dalykas kaip atostogos,kai galima pailseti nuo tokiu zmoniu…o kaip jus sutariat su broliais ar sesem???

as tai gerai sutariu aciu dievui mano sesuo bushido nemoka Cha cha

Tarp manes ir brolio nemenkas amziaus skirtumas. Jis mano vaiku galetu buti… Bet nepaisant to vis viena man nuo jo kliuna Laimingas

O as neturiu nei brolio nei sesesNeLiūdnas

Turbut nebuna tokiu broliu ir seseru kurie idealiai sutaria, kai buvom su broliu jaunesni, tai irgi del visko pesdavemes, o dabar paaugom ir visai gerai sutariam Mirkt manau po poros metu ir tau viskas gerai klosis ir nebenoresi nuo brolio pailseti.

As taip pat neturiu nei brolio nei seses ir del to man labai liudnaLiūdnas

Labai myliu savo sesutę ir labai jos pasiilgau Apkabinimas.

As turiu jaunesni broli, bet mes kaip niekad gerai sutariam.Taip Mes vienas kitam galim pasipasakoti ivairias paslaptis, kuriu gink dieve tevai neturetu suzinotiMirkt, kartu baliavojam ir kt. Tikiuosi, kad tokie santykiai isliks ir toliau…Drovus As ji taip myliu!Myliu O vaikyste buvo kaip ir visu broliu ir seseru…Juokiasi

Ačiū mamai ir tiatei, kad aš pas juos vienaCha chaCha chaCha cha

Vaikystej mes su broliu irgi zaisdavom bushido.Kadangi as buvau silpnesne,galejau "mustis",o jis-tik kutentiJuokiasiAnyways,dazniausiai laimedavo brolis…Cha cha
Uj,geros dienos buvoLabasCha cha

kad ash neturiu nei seses nei brolioPavargęs Žliumbia

normaliai, bent jau nezimusamNekaltasCha cha

labai gerai sutariu su 4 metais vyresniu broliu TaipLiežuvis

jokiu busido nezaidziamCha chanes matyt jau ir amzius nebe tasŠypsenao siaip viskas labai normaliia vykstaŠypsena

su dazniausiai tik pasisveikinu… ir kartais siaip bendrom frazem persimetam,kad sudarytume vaizda, jog bendraujame Laimingas

nu as uz savo broli vyresnis 9 metais, tai turbut isivaizduojat koks ten tas bendravimas, jeigu gerai sutariam tai as jam duodu pinigu, tai ant ledu tai dar kam nors, nu zinoma tada kai pats ju turiuŠypsena
o jei nesutariam del ko nors tai duodu malku ar kazka panasaus.
pas mus nera istisai nesutarimu arba sutarimu

O mano brolis (12m.) mano draugui visas mano nuodemes ispasakoja… T.y. apie buvusius, apie tai, kokios pas mane zinutes, nors lygtai nepalikineju tel. niekur…, kas is tikruju yra keista, nes jis juk mano pusej turetu buti…Pavargęs

mano brolis uz mane 8 metais vyresnis. anksciau tai baisu buvo - musdavomes, rekdavomPiktasPiktasPiktas,o dabar tai ApkabinimasBučkis…metams begant pasikeicia viskas Cha chaTaip