Brolienes ir svainiai

Brolienes ir svainiai

Brolienes…Apie pirma geriau patilesiu. Apie antra…nu gal irgi patylesiu. Turiu daugybe puskiu ir pusbroliu, su kuriais kartu augom, tai ju zhmonos ir vyrai man irgi labai artimi. O vienas toks artimas pasidare, kad smarkiai apgadino mano jaunyste ir santykius su pusesere. Šypsena

Eh, gal biski pabarstysiu akmenuku i svetima darza, bet mano svogeriukas, nors ir geras zmogus ir vyras, man kartais atrodo, kad mano sesute "prigesina". Budama atskirai ji tiesiog ziba. O su juo truputi priblesta, na megsta megsta jis pavodovauti. Prasom neisiszeisti ka tai palies. Mirkt O siaip tai nieko bicas…

Su broliene santykiai oficialus, nors draugiski. Su svainiu - labai problematiski… Kaip sakant ‘ginkluota iki dantu taika’ . Kodel - net nezinau… Sakyciau, gal horoskopai nesutampa, jei jais tikeciau. Tiesiog nelabai randam apie ka sneketis. Mane daznokai erzina jo perdem globejiskas poziuris is virsaus. Gal todel kad jis vyresnis ir jauciasi labiau patyres?.. O.K. Let it be, bet as pats zinau kad Amerikos pinigai yra doleriai, o norint valgyti kepta vista ja reikia kepti, o ne virti. Vienas is labiausiai erzinanciu dalyku - patarimai kai ju visai neprasai ir kuo platesniame gimines rate.

Parasiau ir galvoju dabar - o ka jis apie mane pasakytu? Hmmm… Turbut tiesiog charakteriai nesutampa. Nustebęs

na kaip visados - po stalu Cha cha

Faina mergica! Tokia su “sprendzinka uzupakali” Cha cha Cha cha Cha cha

Šypsena

ir alkotesteris jau nuo mazens burnoj Cha cha Cha cha

Nuo mazens pratinasi Šypsena

:"(

as jau alu geriau, o tu dar stacia po stalu vaiksciojei Šypsena