Britney Spears palikta ant ledo...

Britney Spears palikta ant ledo…

Ar atsiras drasuolis (ar kantruolis) kuris ja iki vestuviu laikys "cielka"?Šypsena))))))))))))))))

Ytariu kokia ten cielka pas ja Aš nekaltas

makleriz rašė:

Ar atsiras drasuolis (ar kantruolis) kuris ja iki vestuviu laikys "cielka"?Šypsena))))))))))))))))

o tu tiki, kad ji dar ‘cielka’?Cha cha

jooooooooooooo, tikiu - tokia nekaltute skaisti mergaite ji man atrodo…MirktLiežuvisKietasCha chaLiežuvisCha chaLiežuvisCha cha
Shakira rašė:

makleriz rašė:

Ar atsiras drasuolis (ar kantruolis) kuris ja iki vestuviu laikys "cielka"?Šypsena))))))))))))))))

o tu tiki, kad ji dar ‘cielka’?Cha cha

Oi, kaip as jos nemesgstu Piktas

Jo,karta ziurejau su ta prietranka interviu ,tai kad nusipude apie rimta rezisura ir orgazmo subtilybes (tipo kamasutra skaite aktyviaiCha chaCha chaCha cha tai blc,galvojau,ar amerikietiski supuve hotdogai del tokios pusglushes kalti ,ar cia eiliny karta taisykle apie blondiniskuma pasitvirtinoBlogai

trepango rašė:

Jo,karta ziurejau su ta prietranka interviu ,tai kad nusipude apie rimta rezisura ir orgazmo subtilybes (tipo kamasutra skaite aktyviaiCha chaCha chaCha cha

Ir cielka ir nusipūdymai - būdas išspausti lišnus $ Reikia gi kažkuo išsiskirti iš bandančių dainuoti plikabambių blondinių minos.Cha cha BS banko sąskaita įrodo, kad jai tas visai neblogai pavyksta.

Madonna gūdžiais 1984-aisias irgi tebuvo pobaisė peroksidinė italų kliuška bandanti dainuoti…Cha cha

makleriz rašė:

jooooooooooooo, tikiu - tokia nekaltute skaisti mergaite ji man atrodo…MirktLiežuvisKietasCha chaLiežuvisCha chaLiežuvisCha cha

o nezinai,kad isvaizda kartais buna apgaulinga??Cha cha Mirkt

Zinau, bet matau kad tau zodis - sarkazmas dar turbut nepazystama savoka…Liežuvis
Shakira rašė:

makleriz rašė:

jooooooooooooo, tikiu - tokia nekaltute skaisti mergaite ji man atrodo…MirktLiežuvisKietasCha chaLiežuvisCha chaLiežuvisCha cha

o nezinai,kad isvaizda kartais buna apgaulinga??Cha cha Mirkt

Man ta Britney Spears nepatinka.Proto neturi ir dar tai akivaizdziai parodo Liežuvis Nors seip dauguma zvaigzdziu blondinai. Pvz Backstreetboys arba N’Synk Šypsena