Braskes ir grietinele...Ka isivaizduoji???

As tiesiog saldus Niam niam O konkretesne vieta as tau parodysiu veliau…: Liežuvis Taip

Pulti laizyti nuo saves…begedis JuokiasiNaudok moteri,gal labiau patiks Laimingas

nemgstu grietineles Veee o braskes Niam niam

Braskes, sompanas… Kokso tik truksta i komplekta Cha cha

O.K tau braskes,o man grietinele… Liežuvis kad tik matyciau tas tavo melynas akis svytincias Juokiasi Cha cha

as zaliaake Flirtas

ir tu gausim… MirktPrisijungsi? Cha cha

Braskes ir sampanas? Tai nesamone…

Tiks sutinku.As sutinku matyti zibancias tavo zalias akis… JuokiasiAs melynaakis tai galvojau,kad visi turi melynas akis Liežuvis

ui baisu paskesti tavo akyse Juokiasi

Singacka, tu su juo neprasidek, jis ir man sake kad pas ji akys melynos, ir dar sake kad jis blondinas ir kad pas ji kojos ilgos ir grazios… Pavargęs

nu ir nesiseka man siandien Žliumbia

Kas sake kad nesiseka, as cia tau visaip stengiuos isiteikti o tu vistiek verki, ir suprask tas moteris kad nori. Cia tau Gėlė tik buk gera neverk Apkabinimas

Nuo saves??? Juokiasi Laki vaizduote pas tave Taip Kaip matau pats nei kart nebandei Nekaltas Pabandyk suprasi Šypsena Skamba graziai ir erotiskai bet… reikia kazko kito panasaus bet ne grietineles Ne

pries tai per daug prisivalgei Šypsena ir tonomis grietineles nereikejo deti Šypsena

na pasistengsiu neverkt Drovus

Nu tonomis nedejau Šypsena Tik ant erotiskiausiu vietu Drovus ale perdaug buvo vistiek Laimingas

merginos labiau norejai, nei grietineles Juokiasi

Tai cia kas be ko Taip

kazkokios nepadorios mintys kyla… Cha cha