Braizau brezinius SolidWork progrma

Braizau brezinius SolidWork progrma

Cia ner tokiu. Dirbt niekad baige ir nebuvom, nubraizom ka liepia ir dar daugiauGerai Negi atsisakysi braizymo malonumo ir dar kazkam uz tai $ mokesiBaisu

Jau tik nevaryk gerai!!! Jei nesi buves mechanikos fakultete KTU tai nesnekek kad jie padaro viska! Yra tokiu daug, kurie per 2 savaites iki sesijos pradzios nori susitvarkyt viska ir nieko nespeja!

Siaip Solidworks, o ne Solidwork… kokia versija dirbi?

Ir mechanikos buves esu ir kituoseKietas As dazniausiai kaip tik per 2 savaites ir susitvarkauGerai Tai aisku kur jie vargsai spes, kai tokie kaip tu braizydami uz $ prie tinginystes pratina, ish doros kelio veda ir trukdo pajausti tikraji braizybos dziaugsma… Baisu

geriau pamoki ir ramus toliau geri JuokiasiJuokiasi

Nu ot studentijaCha cha Tai kai dirbsit irgi samdysit kazka, kad i darba eit nereiktu paciam ir girtuokliavimai nesitrukdytu?Cha cha

Dirbu su 2003m. Galiu gaut ir 2004, taciau ten nepilnai padarytas paketas. Kiek zinau ir 2005 jau yra sukurtasTaip

Nezinau kaip daugeliui, bet man braizyti ir sedeti vienoj vietoj prie kompo kokias 10h su pusvalandzio pertauka yra nuobodybe-ne del pacio darbo bet del sedejimo vienoj vietoj!
Taip

Nu tai va pasirodo dar ir pats kankiniesi braizydamas…Apakęs Sakyciau neverta tau vargt su tais braizymais…, o ir norinciu kazkaip nematyt. Tai 10h dar tikrai ner blogiausias atvejis, tik kantrybes nors kiek reik turet. Kai ikvepimas pagauna jokiu minciu apie nuobodybe ir sedejima nerGerai Braizymas tai ne koks monotoniskas mezgimas.

Va kaip tik vakar gavau pasiulyma braizyt firmoj kazkokioj!! O be to as nesikankinu, as kalbejau kad as ne toks zmogus kuris sedetu vienoj vietoj, man reikia judesio-darbo organizavimas, stai ka geraiusiai moku!! O braizymas man tik priedas prie atlyginimo ir stipendijos!!!