Botanikai juda

man, beje, tik viena idomu- o xyulish tie ‘sveikoliai’ kur ant gilet neuzkala, prospektu laksto, del ju eisma uzdaro ■■■■■■ runkelis meras? ne miske tai daryt turetu? prie ko cia tas prospektas? Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Man tik įdomu ar tiek pat drąsos būtų atėjus iš niekur nieko gyvūnų vardais vadintis ir dėt į šuns dienas stovint akis į akį Cha cha Eiliniai laido riteriai.

pffff, o ko nesivadint- gi ne 92 poniatkese gyvenam! Tūsas

Nu ir ka, nu senis, visi busim seniais, jaunyste ne amzina. Baradata dauzo menulis po pilna programke GeraiZhakai, gyvai susitikus stovi tokie Areliai galvas nuleide, o va virtualybeje prabunda viras Taip

O ka senis, as dar ne senis Cha cha va vakar klubr maciau seniu apie 25m su barzdom ir isbalusiais veidais, stovejo kampe kaip musmeriu privalge Cha cha

Tu čia siūlai gyvai susitikt ar kaip? Konkrečiai kalbėk, ***čioja jis čia aplinkui Cha cha Ir kas dėl tų barzdų, ko piktas, kad pačiam neauga normali ar kas darosi? (jeigu savo pilnatyje jau įsivaizduoji mane barzdotą, tai ne, dėl viršuj parašytos priežasties Mirkt )

Kodėl pas kai kuriuos yra toks stiprus noras visus dažyti viena spalva, nu kitos priežasties nei baimės (čia sutiks ir psichologai bei filosofai) arba senatvės marazmo nesugalvoju…

Kas per sveikuoliska gnyda Kvankt?

Susitikt? Durns, man veiklos per akis, kad gaišinčiau savo laisvalaiki Paplepėkim yra idomesniu žmonių, su kuriais malonumas susitikt. Niekas nieko aplamai nedazo, cia tu save nusidazes. Yra ir tu baradatu normaliu, ne barzda esme, o ju brukamas gyvenimo budas normaliems. Realiai nematau esminiu skirtumu tarp kokoko lygos ir baradatu. O siaip valink nx Taip

Valink nx pats Labas

nesibarkit gerbiamieji Apkabinimas

Oj nx Juokiasi Juokiasi

nakciau, bega gedimino prospektu, nes turbut visam pasaulyje maratonai paprastai yra begami mieste, including ir miestu centrus?

sikseri, visi maratonai paprastai buna tokie, kur bega profai ir neprofai. iskaitant ir Londono, Berlyno ar dar belekokius kitus maratonus. pagal dalyviu skaiciu tai patys populiariausi buna pusmaratoniai, kurie gana daznai vyksta kartu su pagrindiniu maratonu. Tik paprastai, profai visada startuoja is pirmuju eiliu. o paskui eina jau visi planktonai, charity, etc. nu va, Great North Run, kuris yra pusmaratonio distancija ir yra pripazintas visame pasaulyje (pvz visokie Mo Farah ir panasus ji pastoviai bega). jo startas atrodo taip:brightcove04pmdo-a.akamaihd.net/4221396001/4221396001_55687855 41001_5568772759001-vs.jpg?pubId=4221396001&videoId=5568772759001o zonos suskirstytos: grimages.blob.core.windows.net/blobgrimages1/images/general/201 5-08-18-Morrisons%20Great%20North%20Run%20Start%20Area%202015.JPG kur elit runners - visi profesionalus sportininkai, paskui jau eina tie, kurie gali greitai begti. ir visada pries registruodamas nurodai savo laika, kuriuo tikiesi pabaigt ir tau isduodama tam tikra spalva. todel nu nereikia aisku sakyt, kad *****…

siaip, tai kad ir tam paciam pusmaratoniui, reikia ruostis. nes nuo sofos nulipes - nenubegsi Cha chaas savo antra pusmaratoni nubegau mazdaug 10 minuciu greiciau nei pirma ir komfortabiliai palindau po dviem valandom Mirkt tai cia jau pasiekimas man asmeniskai buvo. Va ka padariau nesamoningai - tai nuo sofos nulipes padariau Yorkshire 3 Peaks Challenge - 38 km nueiti per 10 valandu (tikslas buvo 12 val). va cia buvo nesamone. realiai - paskui viena diena negalejau paeit Cha chathreepeakschallenge.uk/yorkshire-three-peaks-challenge/beje, ta Great North Run kas met bega mazdaug 55 - 60.000 zmoniu.

Niekam neįdomu.

bet komentuoji Šypsena

Tu cia uz save nesamones kalbek Gerai