Va katik ziuriu vaikstineja sau viena boruze palei mano ‘pelyte’
kaip tai suprasti? Negi jau gamtai tikrai susiuko ?
Jau pries koki gera menesi lygiai tas pats buvo, negi veisias jos kur pas mane? Ka manot?
o jin buvo su žieminiais batais ar basa? nes jei su žieminiais tai jin galėjo buti kokia protinga boružė kuri pasiruošė žiemai… bet jei basa… nu tada gal kokia prisikėle esant tokiom oro salygom…?
bastete+ brangioji, aš gi tik truputi nuotaikai paskaidrinti… negi jau visai jumoro jausmas nudžiuvo? nu atsibunda vabzdžiai kartais… pas juos organizmas toks pniaumatinis biški… ir labai stiprus… musės irgi kartais atsigauna… nu… tu tik svarbiausia labai neįsižeik.
O pas mane istisus metus namuose boruzes gyvena, vasara kazkada sugaudziau vienoj vietoj kazkur 5 Simet, kazkaip kitaip, nebematyt raudontaskiu boruziu daugiau, taciau tokios keistos geltonai, juodai margu sarvu ropineja ant stalo pastoviai. Vakar vakare palei lempa staline trinesi, matyt siluma ir sviesa traukia.