Bolvėne bundele


Bolvėne bundele

Pyragėliai su bulvių koše, ne įdare, o įmaišoma kaip sudėtinė dalis.

Specialiai darein bulviu kose ? Apakęs Gi sakei ja reik viena valgyt Mirkt

Aš sakiau kad jei verdi košę tai reik ją skaniai padaryt, kad paskui nereiktu kepti ar dar kaip kitaip gerinti. Pagal receptą reikėjo “bulvių piurė miltelių” iš PC, bet aš chemijos nepraktikuoju, tad padariau bulvių košės iš dviejų bulbių.

Tu jas pardavineji, ar bizpaku vaikams in Vilniu siunti ? Apkabinimas

Nu jau, padarysi biznį iš 16 nedičkų bulkelių Juokiasi Šįryt 4 bebuvo likusios, labai skaniai valgosi su marinuotom stintom, su stintų ikrais Niam niam

Noriu but tavo dukra Drovus isidukrink Apkabinimas Juokiasi

tai stintų ikrus atskirai kažkaip ruoši? Čia jau man įdomu…

Nu taip stintų ikrai yra super dalikatesas, tik jei skaniai padarai ilgai neišlaikysi, būtina per kokias 4 paras suvalgyt.

Čia jau supykau, nesu toks senas !!! Špyga Piktas

Ups Drovus

Nu tada globą apiformink Taip Cha cha

TaipEto možno… Paglobot… Tik toli gyvena, gaila… Liūdnas

As po kokio menesio pati pasidaryciau kaip bandele Girtas Tūsas Cha cha

Gero žmogaus turi būti daug LaimingasŠiaip nepraktikuoju maistų, nuo kurių sparčiai tunkama, visi mano gaminami valgiai į kūną neina, jei tik protingais kiekiais vartot.

…mylimo kūno irgi…ALia ką daryt, jei vistiek…na mėsytė prie kaulo skanesnė, nei lašinys… Klasta Cha cha

Nesakyk, lašiniukas gerai, aišku ne toks kur per du kolokus iki mėsos Juokiasi

Nu tai va va, alia kai neperdaug tada viskas gerai, ir lašiniukas, ir kauliukas Drovus Laimingas

dzukijoje yra tosk dalykas kaip šiuškės Paplepėkim Valio panasiai kaip cia tik forma kita, dydis mazesnis, bet turbut gaminimas tas pats lieka Drovus

Įdomus pavadinimas…šiuškės… Cha cha Cha cha