bnv

bnv

Blogai Gerai

atrodo Gerai

Gerai kap *pimp…*ova Alus Taurė Alus Taurė Taurė Apsvaigęs Apsvaigęs

ragus buvo galima nukrapstyti…

per pirmas 30sekundziu ir nepasakyc…cia x6 ar gt

koks cia ratu dydis? Juokiasi

robke, kiek pamenu turejai beda su w215 kazkoks spyneliu atidarymo mechanizmas ar kazkas nusproges buvo pas tave 2 kartus. Tai kas ten buvo? Pas mane ant w220 galvoju gal ta pati beda, galiniam kairiam sparne pastoviai dirba kaip centrinis pastoviai pasikartojanciai kas 5sec sudirba.

dr002 tai tas gt ir yra mazesnioji x6 kopija… tik man ne taip gerai atrodanti…

prieky ir gale priekiniai ratai Cha cha

Man tai cia jau ne i dzipa, o universala panasu Šypsena

o x6 džipas? Apakęs

Mašina Gerai Gerai Gerai

Rafinuotas, pas mane spynos susipise buvo, pritraukejai vakuminiai prakiuro ir kapai, nepritraukdavo duru ir nesirakinedavo durys, spynos nepigios Šypsena p.s. hidraulinis siurblys srote 2k litu Cha cha

o kokius ir i ka prikonstruoja nuo e39 univermago siurbli…skaiciau,kad lyg i mersus ideda Cha chaorangent>jei x5 dzipas,tai ir x6 taip pat. beje…o kuom skiriasi x5 nuo x6…neskaitant subines?

O, kaip tik i tema: Kaip informuoja Policijos departamentas, apie 2.45 val. Kaune, Šiaurės ir Sukilėlių prospektų sankryžoje, automobilis BMW X6, vairuojamas D.B. (gim. 1983 m.), nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiuojančiu taksi automobiliu Opel Omega, kurį vairavo R.S. (gim. 1964 m.). Po susidūrimo automobilis BMW X6 nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į kelio ženklą. Per avariją sužaloti taksi automobilio Opel Omega vairuotojas ir keleiviai A.Ch. (gim. 1990 m.), A.M. (gim. 1993 m.), R.B. (gim. 1992 m.) bei Š.A. (gim. 1992 m.). Visi jie dėl galvos traumų pristatyti į ligoninę. Dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Zmogus is x6 bande vartyt kad taksistas girtas ir salutiniu keliu vaziavo, vienu zodziu kaltas. Aisku po to atsirado is kazkur rimtas dede ir pasake visiem tylet, jis viska sutvarkys, bet pasirodo nesutvarke. Geriausia fraze buvo x6 vairuotojo, priejo prie taksisto ir sako (taksistui sokas buvo): tu zinai, kad mano x’a sudauzei?

x5 ne džipas Ne

bnv visad pagrindinis Taip

pffff…rimtas dede gavo pasvampint…taxistas triumfavo Juokiasi