bmwfanas


bmwfanas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

prilipino kazkas ant zapadlo, nu negi cia rimtai taip gali but

nakčiau, tipinis bmw vadyla Mirkt

ta prasme? cia tipo v atkrytuju, kad jis pidoras yra reklamuojasi?

Rafi, tipo tu irgi buves pdikas, kai su matiniu vazinejai? Cha cha

ash tai vis dar nepagaunu jumoro su shituo lipduku, ir tu bajeriu, ka cia skaldot. Cha chakas ce nx vyksta? Juokiasi

Rafis juk dabar su x5 važinėja Cha cha

aaa, tipo jumoras toks, kaip ir tu Kaminskai buvai pareiskes, juokais, ar ne, kad bibi ciulpei? Juokiasi

bbz, nei vienam normaliam save gerbianciam vyrui toks jumoras butu pamoinas, i prie ko cia tas ‘as nesedejes’? Juokiasi Juokiasi Juokiasi rekaut kad tu xyjasosas, ir cia mol mocnai juokingas bajeris. Cha cha ne tik patiltej Juokiasi, normalioj kompanijoj niekur tai butu nepriimtina. nors jei taip rekauji, kai saka- kiekvienam bajeriuke sava dalis tiesos yra. Angelas

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

dr002, yra ir normaliu gi bakuru kurie paslydę laikinai ir vadelioja bmw Cha cha nu kaip ir su tajuotom, vienas kitas normalus bichas Šypsena bet 98proc - lochu.

Rafi Cha cha issivartei, uzskaitau Cha cha

bl, baikit taip juokaut, aš šiandien prostatą tikrinaus,nes nakti po kelis kartus tulikan lakstau, biški padidėjus, pagert prostamol uno, o rytoj bus PSA tyrimo rezultatai. tyai nu i nx tokius tikrinimus Žliumbia

Tai senoviskai tikrino prostata ar is kraujo Cha cha

Man pagal kraują, bet nieko nerado Liežuvis

Abiem būdais, nes per pažįstamus Cha chaBet pas pažįstamą urologa nėjau, tik pas jo kolegą. Nes, primečiau kaip po to man sveikinantis jam ranką spaust reikės

Va man viena iš baisiausių procedūrų, kai tikrina prostatą… Tiksliai nesigilinau kokia procedūra, bet kai kiša kažkokią šlangą ar virbalą, tai *bliamba*, eik tu nx. Geriau jau duočiau kaminskui išangę man išlaižyt, nei ryžčiausi tokiai procedūrai Apkabinimas

Tai Kaminskas ir minjeta padarytu Cha cha Taip jis nesedejes ir sedet nesiruoshia, ane Kaminskai? Cha cha

Rafinuoc - pirsta kisa o ne virbala Cha cha