bmw style

bmw style

key Cha cha zodziu, cia panasiai kaip e6x serijos bmw… koks tikslas tai mazgotei daryti keyless start, bet ne keyless entry? ta prasme ateini prie masinos, surandi rakta savo kisenese kažkur giliai… atrakini… ir tada užvedi su mygtuku Šypsena) nu mistika gryna… aš važinėju ir galvoju kam toks š padarytas ir už jį vistiek pirkėjas sumoka? tai geriau paprasta raktą į spynelę padaryti, tai ir mašinos kaina atpigs nauja ant kokių kelių šimtų eurų ir raktui vieta bus mašinoje, nes dabar išlipęs iš auto, turi ieškoti kur raktą įsikišai Cha cha

Kas yra siaura specializacija? Kai klizma statant viena sesele zino kaip kišti, o kita-kur kišti

Tas pats ir kuilyje, jei nėra Keyless. Viskas norma. Tada tikrai nepamiršti užrakinti, atrakinti. Patogu, jei turi kokį pultelį ant raktų ar pan. - niekas nebalbatuoja. Turiu kieme keylessinį BMW - vistiek atrakinėju dažniausiai raktu ir kišu į tą fakin skylę, nors to ir nereikia Juokiasi

Keyless start yra bazėje (arba aukštesnio trimo bazėje), o entry - opcija (dažniausiai)

yozas, nesupratai klausimo. Kam bazėje reikalingas keyless start? Kuom keyless start be keyles entry opcijos patogiau, už paprasta “start key”? Man asmeniškai - niekuom nepatogiau. Bet sumokėti perkant naują už tą bazinę opciją vistiek reikia(įtraukta į kainą) p.s. kai audinė?autoplius.lt/skelbimai/audi-a4-2-5-l-universalas-2002-dyzelina s-6401437.html

Briedas. Subarikas viską turi. BMW krapstytis rakto ieškoti reik. Totaliai nepatogu

Rafinuotas, taigi jau bazeje buna tas uzvedimas, uz tai nereikia primoketi MirktCia kaip neprimoki, kad visus langus gauni, tiesiog gaminama su langais ir be ju nenupirksi

pas mane keyless start, entry nera. bet patogu jog rakto kišti nereikia, yra raktui skirta vieta. prie parduotuvės atvažiavai su šalta dar, užrakini. kol apsiperki jau šilta. visai norėčiau užvedimą nuotolinį turėt, tik xz kiek tai kainuoja.

tam kad nebegamina tu spynu, panaleje skyliu raktui ir pan, bet norint turet keyles entry reikia pravedziot antenas, per slenkscius lyg ar pan. Daug gamintoju tai daro, ir turint keyless start pasidaryt keyless entry yra kruva reikalu.

renuskeje 2003 jau stovejo atrakini paspaudus duru rankena ir raktas visada gali kiseneje guleti,patogu Gerai

Nezinau kaip ten reik pamirsti uzrakinti… Neikarto nei pamirsau nei ka… superinis dalykelis, kai raktas voliojasi ir tau jo nereik… vat pamirsti rakta pasiekitus striuke jau gali Juokiasimanau cia del euru… duoda rakta spaudinet durim, bet viduj su knopka… nori neturet rakto moki eurus ir viskas… biznis ir tiek Šypsena

Alfa Romeo Stelvio 4x4 - OK ???

Ne. Nebent raudona Kietas

šiaip gerai paieškojus, manau nebūtų didelės bėdos pasidaryti aftermarket keyles entry tik vairuotojo priekinėm durim Nekaltasprasivedei viena antenėlę į abšyvkę ir mygtuką xot ir kur po rankenėle primontavai. viskas zaprasta Kietasman asmeniškai netgi jei vienu centu būtų pigiau komplektacija start with key, nei keyless start - imčiau kur raktą reikia kišt, visiškai jokios logikos… jau geriau tada kaip bmw, kad ratą ikiši ir paspaudi mygtuką… nes bent jau žinai kur rakto vieta… dabar aš tai kišenėj raktą palieku, tai numetu į klyna važiuojant, tai į poranki… nėra pastovios vietos… aišku reik surasti vietą kur dėtiraktą mašinoje kai ji užvesta ir bėdų nebūta, bet kad patogiau už pasukamą raktą spynelėje - man tikrai ne. (nebent per duobes važiuojant raktai nebarška kai būna užvedimo spynelėje.

Yozhas, spalvos neleido rinktis Blogai

Rafinuotas, sakau, kad kruva reikalu, pats domejaus. Pries tai galvojau irgi kad *pimp…*nia, vos ne rankenele i mandresne pasikeist…

Mygtuku užvedimas gi gražu ir “modernu”, net Corolla Verso tai turėjo Cha chaO šiaip keyless ENTRY labai džiaugiuosi, viena iš smagesnių funkcijų GeraiPS. Vakar išsiaiškinau, kad su pirštinėm ne visada suveikia Cha cha

Raplio problemos. Žliumbia

mygtukas pigiau uz spynele Juokiasi