bmw klubas


bmw klubas

www.bmwklubas.lt pagal mane vienas rimciausiu masinos klubu lietuvoj… Nekaltas ar klystu ? Cha cha

pinigu skalbykla Mirkt

ir remiamas ir siaip Šypsena pirma karta matau kad masinu kluba per TV reklamuotu…

renaultklubas tikrai jega Be be be

šūdas *bliamba* tas BeMWe klubas. Kiekvienas bilietas jei neturi abonimento 20Lt brangiau, už tai kad atskiras įėjimas ir nemokama rūbinė. Jei turi abonimentą gauni aikštelę atskirą BeMWe klubo nariams ir kėdę, sumoki už tai sezonui 2tūkst. litų Kvankt? Bet bilietus į renginius pirkti vistiek reikia Pavargęs

koks dar mazinu klubas? Cia siaip kazkokios vip lozes bmw vardu pavadintos, kazkaip nesisieja man cia su jokiu masinu klubu Nekaltasva bmw-klubas.lt tai automobiliu klubas

Dėl BMW klubo narystės kreipkitės: Dalius DauneckasJuokiasi as tai ten nemaciau jokio klubo Cha cha tik kad kase ziuri visi kartu Šypsena

BMW VIP loze siemeso arenoje nieko bendro neturi su BMW automilininku klubu!!!

ir dar, jei turi išsipirkęs savo vietą, nenuperki bilieto į renginį per tam tikrą laiką, tavo vieta gali būti parduota kitam žmogui, kuris neturi abonimento !!! Kainos ten atsiprašant bare, stovi apačioje dar koks BeMWe pitakas ar simakas, lentynėlė su BeMWe atributika kurią galima nusipirkti ir tipo raida kaip keitėsi pats ženkliukas (jo dydis). Žodžiu kažkoks snobų būrelis Nekaltas Ir px, toks BeMWE vietos skiriasi nuo kitų kėdžių, kad eina įsidėti gėrimą, šone padaryta, o dėl matomumo tai priešingoje vietoje paprastos vietos yra su tuo pačiu matomumu Kvankt?

o kai pardavinejo kedes tai vietoj nuolaidos bmw klubo naryste buvo. dabar gal jau nebe, bet buvo firmu katros 12klt paklojo metiniams abonimentams…

taigi yra auksiniai ir sidabriniai nariai (firmos) kurios ant sienos iškaltos auskso spalvos arba sidabro spalvos lentose. Man tai čia debilizmas kažkoks ir pinigų melžimas geras Kvankt?