bmw fanam patiks

bmw fanam patiks

siaip graziai visai ziurisi Gerai

sitas blocket.se/varmland/BMW_535i_F10_sedan_41748062.htm?ca=7&w= 1&last=1 irgi patiks, draugeliz pardavineja

soferio sedyne gerai nuginta i gala Cha cha siaip as asmeniskai siuo metu neziurec i e60…lukterciau gerus metukus…

reikejo priprast prie isvaizdos, atsimenu kai isejo atrode prastas dizainas, kazkoks ne bmw stiliaus, o fuflo, bet po keliu metu akis priprato ir visai malonaii ziurisi sitie pitaciokai.

be mp3 packeto nesiziuri

jei atvirai,tai man akis taip ir nepriprato…tiksliau kad akis priprastu,tai reikia jam Mpako Taip

sausa duona jums i rankas… mpakieto…*pimp…*ieto… buozes miescionai Liežuvis

toki juoda pablizginus,sueitu Taip klasikinis nenumarozintas 5er Cha cha

kotais zmones nekaip apie juos atsiliepia… Servisas baisinis, vaziavimas apart motoro dinamiskumo gaidiskas, salono kokybe p.i.z.d.a.vo.t.a… Daug tokiu nuomoniu girdejau zmoniu, kurie isigyje yra… Bet kaip pirko taip perka visi Šypsena

reiskias,nera ten viskas kaip girdejai Idėja

sharai, ne vienas turejas e39, po sito perejo vel prie e39 Šypsena uztenka tai zinot, kad galima butu susidaryt kazkokia nuomone. Bet velgi… dizainas, siuolaikines technologikos, ponto lygis… ir pirko ir pirks MirktGeras pazystamas is Kauno krastos pasake… bmw buvo iki 2004 ir dabar prasidejo nuo f serijos Šypsena

Nu bbz man vistiek e90/92 labiau limpa nei e60 Cha cha

sharrai>esu jau sakes,ka zmones sneka nuo seno apie bmw…pirkau e34…tai visi sake,kad nx nx…senesnis buvo geresnis,remontai baisiniai ir tt…paskui isejo e39…visi lojo,kad nx nx…e34 geresnis,e39 gaidys,paskui e60 atsirado…nx nx…e39 buvo geresnis…po e60 speju f10 bus gaidzio vietoje Cha cha

ta pati pasake dusmanas prasukes nemazai su e38 ir paskui ~100k km su e65,nera ten geresne masina ir tiek,toliau mina su e38 Cha cha

jei e60 tai tik e61 Taip o siaip jei ne dizainas tai cia kibiras Blogai

kažkaip durys skiriasi bent jau šitu rakursu, priekinės tamsesnės už galines, ir priekinį sparną…

nesuprantu,vaziuokle arti identiskos e39,e34 ar e28…anie judejo tikrai patogiai,sitas jau pzda taburete Cha cha

guestas, as ir uz e61, jei reiktu rinktis 5er.

bent man ir grazesnis e61 Nekaltas