BMW 320-325

BMW 320-325

Ka manot apie sitokia kuria nors tacka? tarkim kokiu 90-95 metu, planuoju tokia pirk, baisiai jau man patinka, beto uztuningavus isvis pasaka. siaip nei zinau kiek jos traukia, nei kiek benzo ryja. ir dar noriu paklausti, ar labiau apsimoka pirkti tuninguota ar spoileriais aplipinti paciam. maciau keleta tokiu masinu, mane jos labiausiai traukia, o be tuningo siaip nieko ypatingo. ka patartumet? kiek tokia galetu kainuot? kiek girdejau apie 3000-4000$, gal daugiau?

As turiu 325. Pravaziavau dar nedaug ~4000km, bet savo pirkiniu tikrai esu patenkintas. Traukia Gerai (192 ag), labai stabilus. Benzo naudoja mieste apie 13l/100km, uzmiestyje pie 8l/100km. Vaziuojant 150-160km/h sunaudoja kazkur iki 10 l. 325 geriau apsimoka nei 320, nes benzo sanaudos panasios, galingumas skiriasi daugiau nei 40 ag. Nesudrozta 325 91m gali paimti kazkur 3800$+.

Nuo praaeito ketvirtadienio pradejau vazineti BMW 320 24V 92, nes pardaviau savo nauja astra, tai pasiemiau BMW pabandyti. Esu patenkintas ir net nustebintas jai su tokia masina vaziuojant mieste protingai ji man valgo mazdaug 9 l benzino 100 km :o, bet reikia daug valios tureti kad taip taupiai su BMW vaziuoti Šypsena. Siap tai as ja pardavineju, nes kita menesi man turi kita astra atvaryti. Jei sudominau paskambink 8-698-21605. Kaina kazkur apie 4000$ bet manau dar butu galima pasidereti.

pirkt reikia tik 325…nes kuro sanaudos mazai kuio skiriasi nuo 320…o vat vaziavimas su 325 tikrai malonesnisŠypsena…pats turejau 325lastacka…tai nuo to laiko ir isimylejau troikesŠypsena

beje…1995m uz 4000usd tikrai neipirksiAš nekaltas

O uz kokius 2500-3000$ labai jau triperis bus, gal galima siek tiek senesne, bet dar gerai vaziuojancia paimti?

uz tokia kaina paimsi tik neblogai padrozta 318.

maziukas> nep.isk tu cia proto, kad mieste 9l. Kai turejau 318 mieste daugiau naudodavo. 320 turi naudoti maziausiai 12

Man su 318i mieste 8-9ltr benzo budavo,taip kad norma chia.Ir dar kartais pasportuojant.

nu man tai 318i jei vien mieste vaziuociau paimtu kokius 10 tikrai… siaip dabar per puse vaziuoju mieste ir trasoj tai kazkur gaunasi apie 8-9 litrus… nezinau kaip jus ten vazinejat kad mieste ima 8 litrus…

As pilnai sutinku kad su 325 yra zymiai smagiau vaziuoti negu su 320, o del kuro sanaudu tai irgi sutikciau kad turetu buti panasios. As rasiau, kad mano 320 su kuria dabar vazineju ima mieste 9l kuro tai tiesa nes mano auto su su R 15 ratais tokiom padangu ismerom kaip priklauso standartui, norint su ja padaryti 9l po miesta vaziavimas gana slykstus pavaras perjungineji prie 2500 sukiu, kur tik nuokalne ijungi 5 pavara ir paleidi gaza, kad okonomaizeris 0 rodytu, vienu zodziu vaziuoji tyciodamasis is BMW,o jeigu vazineti zmoniskai tai 11-12 litru tikrai ima, trasoje kazkur nuo 8-10 priklauso nuo vaziavimo greicio ir stiliaus.

Jooo, reikes pataupyt, galbut dar tevuka nugresiu kazkiek, siaip ar taip sake man tacka pirks, bet kazkaip nenoriu is tevu kisenes gyvent, gal sakysiu kad damestu kazkiek ir vsio, nes dabar jau arba gera troika arba nieko Šypsena

pas mane 325 mieste 10-11l imdavo…taip kad…

O vat dar klausimas, kaip labiau apsimoka daryt, pirkti jau tuninguota ar paciam tuninga daryt? as siaip turbut is vokietijos parsistumsiu, bet dar nezinau ar apsimoka

1. Savaime aisku, kad tiuninta bus gerokai pigesne, nei pirkti paprasta ir ja tiuninguoti.
  2. Tiuninguojant nuo 0 galesi leisti pasireiksti savo fantazijai, o su tiuninguota turesi susitaikyti patinka tau tai ar nepatinka (jei ne tai gausis tas pats kas sumoket uz spalvota popieriu brangiau ir po to ta popieriu is naujo flomasteriu kita spalva spalvintiŠypsena)
  3. Prielaida - tiuninguota dazniau buna pavargusi, bet tai zinoma negalioja 100%
  4. Ziurint kaip supranti ta tiuninga: jei lietnykai ir duslerkos antgalis, tai geriau pirk plika, jei rimciau padirbeta prie variklio, vaziuokles, eksterjero ir interjero spresk pats.

As manau, kad tiuningas saviraiskos priemone ir maloniau vazineti kai pats isirenki tiuningo elementus is gausybes, bet tai kainuojaŠypsena

tu cia truputi prisisvajojai. Jis pagal dokumentus mieste turi naudoti daugiau kaip 13l. Ir manes neitikinsi, kad pas tave buvo stebuklingas variklis, juo labiau, kad as pats su tokiu vazineju ir man niekaip neiseina mieste padaryti maziau nei 12.5l (aisku as su juo dar nedaug pravaziaves, mieste kazkur 4000 km)

Aciu uz patarimus, butinai jais pasinaudoju. jauciu reikes paciam tuninti jei nerasiu tokios kokios noriu, siaip bandysiu ir varikli gerai uzturbint, mane labai dragai traukia, aisq cia tacka nevisai dragam tinkanti, uzdrosiu as ja taip greit, bet vien dalyvaut idomu, siaip gretimam name uz 100m gyvena ciuvakas kuris neseniai kauno drage 1 vieta paeme su lancia delta, tai sake kad ir troikos gerai valyt.

Sveikinu pasiryzus ir linkiu neprarasti kantrybesŠypsena ir, kad pinigu uztektuMirkt, tada gal praskaidrins dar vienas exclusive aparatas Lietuvos kelius. Sekmes!!!

oj kokia meili Apakęs tik nereikia jei tarp duslerku tos plastmases Ne

Mirkt nieko

Grazi grazi Taip