BMW 3-Series GT


BMW 3-Series GT

Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nesamoningas kazkoks…

kas kvailiausia,kad pirks kaip karstas bandeles Cha cha

man 5 gt turbut 2 vietoj po 135 kuri pirkciau is BMW

va bliamba skoniai kaip skiriasi…man is bmw turbut 5gt ir nauja siemke Blogai Veee

Kiekviena prekė turi savo pirkėją. BMW gamoje jau greitai bus sunku susigaudyti kas kokiai klasei atstovauja Nekaltas

gtjunction.com/wp-content/uploads/2012/12/BMW.3GT.undt07.KG P_.ed-2248293758-O.jpgkuo blogas? Mirkt as manau bmw i gera klase taiko Gerai

Juokiasitu nakui

stovejo sitas dauztas is amereikes pries 1,5 metu uz ~40000 lt auto.plius.lt/skelbimai/bmw-135-3-0-l-kupe-2008-benzinas-262071 3.html

maniau is 5gt pasimokys ir nebegamins tokiu Pavargęs

5gt ahujens modelis Gerai

Veee

5gt Taip Gerai

cia gal bemvas nutare su sitais kovot autoguide.com/gallery/d/586729-2/2013-Ford-Focus-ST-parked- 02.jpg?g2_GALLERYSID=TMP_SESSION_ID_DI_NOISSES_PMTNedaeina man tokie modeliai

manau,kad bemvui nelabai reikia su kazkuom kovot,tiesiog yra poreikis matyt,atsirado ir pasiula

jisajgi[sjdg, greiciau upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7f/SsangYong_Acty on_re ar_20080303.jpgsu tuo 5gt arba patinka, arba ne, nera tarpinio varianto Cha cha

tarp kitko kai 5gt atsirado ir man jie keistai atrode ir piliau srutas, nesuvokiau kokiam sluoksniui sita masina Cha cha bet teko su tokiu keliauti 300km pirmyn atgal. Patikekit manim kiek ten vietos ir koks komfortas Gerai Ziauriai maloni masina, vienas malonumas keliauti.

sharai>o tai ten is esmes ne tas pats f10?

nu tai kokiam sluoksniui skirtas GT? Juokiasi