BMV mago kodo nuemimas

BMV mago kodo nuemimas

Keiciau BMV 525 akuma ir automagnetola paprase koda as kelis kartus surinkau klaidinga dabar rodo ---- . Tik dabar radau kur buvo uzrasytas jo kodas kaip dabar ji ivesti i nieka nereguoja ta magnetola. Padekit !!! !!! !!!

kam cia suki galva… yra tu kas uzsiema kodu nulauzimu ir vsio. nuvesk ir nulaus ta koda. aisku biski paliksi litu bet rami galva bus

Palauk kazkiek laiko ir paskui vel galesi vesti isnaujo maga palik ijungta.

reikia laukti 40min rusiskam saite skaiciau.

siaip jei koda turi - nulauzineti netreikia. palauk. buna, kad koda galima suvesti tik po paros. o jei totaliai nesiseks - piras atkoduoja. kaina 30 lt. cia kaune

kaune zaliakalnyje “Piras” kodo nulauzimas 25lt

Taip Merse jei ivedi 3 kartus iseiles blogai, tai reikia palaukti 10 min. (magas turi buti ijungtas) jei dar blogai ivedi tada reikia laukti 60 min. Panasiai ir bmw turbut

Bl kodo neberandu gal jiems visiems standartinis buna gal galit parasyt kas zinot magas “BMV bavaria c revers rds”

mano magei BMW bavaria per 2min kodas pasikeite 2kartus prie mano akiu Šypsena(mano magei virs 20metu)

Nesvaikit, kodai nesikeicia. Standartinio ar tinkancio visiems kodo nera. Ne visiems, bet daugeliui galima isskaiciuoti pagal SERIAL, jei magas nebuvo kada nors atkoduotas.