blynai...

blynai…

o kaip juos padaryti?

Blynų yra įvairių, gal sukonkretik kokius blynus nori padaryti!TaipTaipTaip

nuo tuos paprastus - per visa keptuve arba tokius maziukus. miltinius. kaip jie darosi? ir is ko?

Dabar man tuos miltinius blynus per visa keptuve priminei, AS JUOS ZIAURIAI MEGSTUApakęs Reikia miltu, pieno ir kiausiniu, viska ismaisai gerai ir po samti i keptuve…Jei reix tai dar smulkiau paiskinsiu. AtELabas

Feeeee nevirskinu blinuVeee

asiu Cha cha
ainu kept blynu Niam niamNiam niamNiam niam

skaniausi yra bulviniai Gerai tik bulves reik tarkuot su burokine tarka, tada buna Niam niam

Bulves su burokinę tarką?FE FE FE baisiai neskanu.Skaniausi yra ŽEMAIČIŲ niam niam niam,o antroje vietoje aladijai irgi GirtasGirtasGirtasGirtas

ne man skaniausi blynai su varske Niam niamNiam niamNiam niam nu o antroj vietoj tai bulviniai blynai Niam niamNiam niam

ne Fe Liežuvis nes tada blynai gaunasi traskesni.

man skaniausi su varshke Mirkt
reikia ishplakti 2 kiaushinius, tada imesti pakeli varshkes ir viska ishmaishyti iki vienalytes mases (galima dar deti prieskoniu: cinamono, cukraus). Tada dedami miltai ir pilamas pienas arba grietine. Teshla turi gautis grietines tirshtumo. Dar kartais idedu virtu ryzhiu, labai idomus skonis Mirkt
Skanaus

Nekenciu blynu su varske Veee Veee Veee Veee Veee Veee Veee Veee Veee

miltai
kiausiniai (1-3vnt. ziurint kiek teslos maisysi)
vanduo arba pienas (cia kiekvienas pagal save)
druskos

lyg ir viskasŠypsena Labai paprasta. Tesla turi buti skystoka.

DESERTINIAI BLYNELIAI Vienai porcijai reikia: tešlai:1 stiklinė pieno, 1 kiaušinis, žiupsnelis druskos, arbatinis šaukštelis cukraus, miltu tiek, kad tešla gautusi grietinės tirštumo. Įdarui: 2 vidutinio dydžio obuoliai, valgomas šaukštas cukraus, 0,5 arbatinio šaukštelio cinamono. 2 valgomi šaukštai džiuvėsių, 1 kiaušinis-reikės blyneliams pavoliot. Iškepam tradicinius lietinius. Obuolius nulupam,supjaustom smulkiai,apibarstom cukrumi ir cinamonu. Įdarą suviniojam į blynelį. Išplakam kiaušinį, paruoštus blynelius pavoliojam plakinyje, po to džiuvėsiuose ir tada kepam. Prie jų tinka uogienė.

blynai Myliu iam niam Niam niam ypac mano mamos su braskiu uogiene Niam niam

jo Niam niam

mmm… leitinukai su varške ir cinamonu Niam niamlietinukai su dešrele Niam niamlietinukai su bananu Niam niamąąąąąąąą… noriu

Pries pora metu buvau Danijoj ir ten sugalvojom kugeli issikept… Bet toje keistoj saly ner normaliu tarku, t.y. bulves kietu pavidalu paverst i bulves koshes pavidalu… Šypsena Tai teko su burokine tarka sutarkuot ir kept kugeli… Buvo nedaug, bet ziauriai skanu Šypsena Niam niam