Blogiausias filmas kuri esate mate

Blogiausias filmas kuri esate mate

as galiu pasiulyti kelis:
greiti ir isiute (the fast and the furious) - del to kad labai nuspejamas siuzetas
spindesys (glitter) - del to kad is mariah carey tokia pat aktore kaip is manes ukininkas
amerikietiskas pyragas 2 (american pie 2) - del to kad absoliuti pirmosios dalies kopija

tai kad tokius greit pamirshti Aš nekaltas

ish paskutiniu matytu gal butu Showtime.

pasizhiurejau, kas pas mane gavo 1/10, tai kai kuriu net nepamenu, apie ka. bet jei yra ivertinimas, reishkia maciau Šypsena pvz. Excess Baggage, Next Friday … apie ka jie buvo ?

american pie (abu)
LOTR’as (del grynai asmeniniu priezasciu)
Battlefield earth (del to paties)

iš paskutinių matytų - Tema pokalbiui ir Maskva. Nesusipratimai kažkokie Apakęs o kur dar tie, kurių net neatsimenu…

manau sawo blogiausio filmo ash dar nesu mates Cha cha

[quote]trookdis raše:
manau sawo blogiausio filmo ash dar nesu mates Cha cha

[/quote]

ech … laimes kudikis.

naaa:
amerikietiskas pyragas,
titanikas,
kas dar? hm nepamenu Aš nekaltas
kazkas ten paminejo maskva Šypsena manau, kad tai filmas arba labai gudriems arba tokiems kokius rodo. manau viena kart gyvenime vis delto ji verta pamatyti. man patiko Šypsena

Man labiausiai nepatiko “Pianiste”. bet gal del to, kad man apskritai tokio tipo filmai yra nepriimtini. uztat apie ka jis - kuo puikiausiai prisimenuLiežuvis

ech … laimes kudikis.

[/quote]

ne, optimistas Cha chaCha chaCha cha

manau pianiste jega Šypsena

Blogu ir blogiausiu, deja, teko matyt daug Blogai. Jeigu kalbeti apie gavusius kazkokius apdovanojimus, tai blogiausias man buvo American Beauty…

[quote]ledvarnis raše:
Blogu ir blogiausiu, deja, teko matyt daug Blogai. Jeigu kalbeti apie gavusius kazkokius apdovanojimus, tai blogiausias man buvo American Beauty…

[/quote]

ne veltui juk sakoma, kiek zhmoniu, tiek nuomoniu: imho, American Beauty - vienas geresniu paskutiniu metu holivudo filmu, gana subtilus britu rezhisieriaus pozhiuris i taip propaguojamas “family values”. vien dialogas “we are partners” - “business ?” ko vertas Šypsena

American Beauty - labai geras filmas, neseniai paziurejau dar karta ir nenusivyliau, Maskva irgi super, soundtracko negaliu atsiklausyti, Pianiste neypatingai patiko, bet gerbiu tokius filmus. O blogiausias filmas kuris dabar sauna i galva, tai Matrica - tiek meslo vienoj vietoj, mano akimis, kazin ar buvo ir bus, galeciau issiplesti ir paaiskinti kodel jis man taip nepatiko, bet tie kurie nori suprasti ir taip supranta, o tiems, kuriems Matrica geriausias filmas, vis tiek nesupras.

Ash tai neskubechiau teisti “Matricos”. Filmas turi aishkiai apibrezhta
(tiksline) auditorija ir nepretenduoja i nieka daugiau, tuo labiau i shedevra . To neslepe ir broliai Wachovskiai. Vienintelis momentas, kuris man rezhe aki, tai ju noras ikomponuoti honkongishku muviu elementus.
O shiaip, tai pabandymas sukurti technologinio amziaus hakerishka pasaka-legenda (ne romatishkai grazia, kaip "Star Wars&quotMirkt, o labiau “agresyvia”,
man visai imponavo. Bet keik zhmoniu , tiek nuomoniu ir tai yra gerai.
Visiems geru muviu ! Gerai

"Mentu sou". Be komentaru…

sunkus klausimas ta prasme, kad blogu filmu neziuriu, o rinkti blogiausia is geriausiu tai kazkaip nelabai… viena karta nusitempe mane [aciu dievui nemokamai su tv3 klubu] i filma "fotografas pekeris" ar kazkaip… pravalas. totalus pravalas. toki sh sukurt netychiom ir negaletum… matyt buvo daug stengtasi.

O tu nepatingek, sukurk nauja tema ir paaishkink Mirkt Arba bent jau man i privata parashyk. Plestis gali kiek nori. Mielai pasiklausysiu, t.y. paskaitysiu Šypsena Ne kiekviena diena skaitau zhinutes, kuriose zhmones irodyneja, kad “The Matrix” blogesnis filmas, nei “Biche, kur mano automobilis?”, “Shetonishkasis Nikis”, “Muskietininkas” ir virtine kitu filmu =)
Na, tikrai. Manau, chia daugeliui butu idomu Šypsena Ir moderatoriai tikrai nesupyks, ar ne? Mirkt

niu niu ant Matricos nevarykit. O vat Amerikos grozybiu as nemaciau, bet man vis tiek nepatinkaCha chaCha chaCha cha kazko tai…
Siaip tai blogiausius filmus Tv3 rodo karts nuo karto, tai ten galima daug rast Cha chaCha chaCha cha
bet zinot, kiek zmoniu tiek nuomoniu, visgi- “taste differ”.

man irgi tikrai idomu butu paskaityti Mirkt