Blogas.lt bendruomenė!

Sveiki “Blogiečiai”!! Tęskim diskusijas čia!

Taip pat, blog’us galite rasti pasinaudojus šia svetaine: https://web.archive.org/ :blush:

Sveiki, bandau prisijungti prie blogas.lt svetainės, gal kas nors žino kas jai nutiko, ar dar atsigaus? Ten rašiau beveik 20 metų, labai nesinorėtų kad viskas taip tiesiog imtų ir prapultų :thinking:

Sveiki, spėju, kad “kažkas” žinomas pasisavino visų intelektinę nuosavybę. Tie kas rašė, stengėsi, tiek metų vedė tinklaraščius vargu ar atgaus savo turtą. Vagystė… :zipper_mouth_face:

Teks naikinti srautų kanalus. Be pagarbos…

Taip, TV3 viską ištrynė (arba turinį pasiliko tik sau). Bet galite pabandyti Web Archive, https://web.archive.org/, gal jūsų kūryba buvo išsaugota.

Man pavyko viską atgauti.

Gal galite pasidalinti kaip jums pavyko?
Aš archyve web.archive.org deja tik iki 2017 metų įrašus randu, tai 7 metų įrašai prarasti…

Sveiki, taip galiu pasidalinti. Parašykite laišką el. paštu [email protected]
Iškart nurodykite savo blogo adresą (pvz. gijundra.blogas.lt), nurodykite prisijungimo vardą ir el. paštą. pvz. gijundra ir [email protected]

Rašykite iš to el. pašto, kurį naudodavote prisijungdama prie blogas.lt sistemos.

Paprašykite, kad įjungtų jūsų blogą valandai ar dviems. Jeigu įrašai buvo public, neužhiddinti, tuomet turėtų pakakti laiko juos tiesiog nusikopijuoti. Aš kopijavau į wordo failą, kad būtų greičiau.

Žinau, kaip jums tai svarbu ir kaip galimai dėl to pergyvenote, nes pats jaučiausi labai nusiminęs, bet šaunių tv3 darbuotojų dėka pavyko viską atgauti. Tikiuosi, pavyks ir Jums. Sėkmės.

Edgaras

1 Patinka

Labai ačiū už pasidalinimą kaip atgauti įrašus :heart:
Viskas pavyko, nusikopijavau į saugią vietą :slight_smile: