Blevyzgojimai ir pokalbiai apie nieką viešai

Blevyzgojimai ir pokalbiai apie nieką viešai

pokalbiai apie nieka forumu pagalba, ar sms zinutes, kurias gali pamatyti savo tv ekrane

kam to zmogui reikia.kam mesti lita ar du uz sms, jei uz kelis centus gali ja nusiusti asmeniskai(daznai per tv gali perskaityt gan asmenisku sms) kam forumuose bendrauti dviese, jei tai gali padaryti chat pagalba?

klausimas butu tox, ar ir kodel zmones masina vieshumas,
galima prideti ir nora pasirodyti masines informazijos priemonese neseikalaujant jokio atlygio.
kam savo problemas kelti priesh minia nepazystamu zmoniu?
ar tai tik shiu laiku fenomenas, itakotas naujuju technlogiju, kuriu pagalba tai dabar ir daroma ar tai budinga zhmogui ish prigimties?

…ecka… nu va ir pavyzdys, kai kalbama tik dviese Cha cha.

Tai tiesiog pramogų portalas, kurio paskirtis bendrauti, plepėti. Visi pokalbiai negali būti rimti. Kalbama apie save, nes gi nepletkavosi pastoviai. Tik nežinau ar tai galima pavadinti belvyzgomis.
Hmm kažko nesuprantu.

Tu manai, kad "Bangoje" trūksta rimto požiūrio į sudėtingesnius klausimus? Taip kartais tikrai atsitinka - ima ir nuplaukia tema šuniui ant uodegos. Kartais įšoka linksmi komentarai, jei žmogus ateina iš linksmos diskusijos. Tema išsidarko, kai į tą linksmą komentarą reaguojama arba piktai arba pradedama konkuruoti sąmojais.
Aš daugiausiai šiame forume sukiojuosi, tai žinai, man to rimtumo būna per daug ir aš negaliu ištverti nepaleidus kokios nesamonės čia arba sprunku į Linksmybez.

tokie zmones dazniausiai nori pasireklamuoti savePavargęsbet turbut nesupranta,kad ju zinutes ala "jadze,as taves noriu-kazys" juodai uzknisa.kaip ir sveikinimu koncertai ala "isverktos akys ir zili plaukai,rauksleta tavo subine mylime labai Liežuvis"…man butu geda,jeigu kas nors mane pasveikintu per sveikinimu koncerta. Veee tokie dalykai kaip zinetes ar sveikinimai,jei jie yra nuosirdus ir nesavanaudiski,turetu buti pasakomi/issiunciami asmeniskai.

Kietas Aaaaa štai apie ką jūs.

Na, esu tikra, kad niekada mano vyras, draugai ar mama nesugalvotų sveikinti manęs per teliką ar taikytis tokiu būdu. Nežinau ką daryčiau jei man pirštųsi kokios nors laidos ar renginio metu. Baisu

Tiesiog krisčiau vietoj ir nebesikelčiau už jokius pinigus.
Į tokias laidas aš negaliu žiūrėti - man būna gėda klausyt. Kokio tipo žmonės viešina privatų gyvenimą net nenumanau… Tikrai labai įdomus reiškinys Taip.

sandra, panasu, kad tu vis dar nepagavai minties iki galo…
isijunk tango tv… Mirkt

…ecka…, manau tu nelabai pagauni, kas ten visur vyxta…per tago tv šnekasi ne todėl, kad jiem taip smagiau. jei galėtų-suirašinėtų privačiai Taip, bet bėda tame, kad susipažinus būtent ten, jie negali apsikeisti numeriais…tai ir bendrauja šitaip…o dėl Bangos, tai čia daugiau ne bendraujama, o diskutuojama, kam yra būtinas viešumas, kad galėtų prisijungti prie diskusijos kuo daugiau žmonių…jei kam labai reikia pabendraut asmeniškomis temomis, dažniausiai lenda į dienoraštį, o jei tai ypač konfidencialu-susirašinėja privatais Labas

is esmes klausimas buvo ne apie banga ir ne konkreciai apie sms per tv.
teko tiriamaji straipsni skaityt apie naujuju informaciniu technologiju itaka visuomenei ir dalis to straipsnio buvo skirta tyrimui apie zmoniu potrauki i anonimini vieshuma, kai, tipo, destai savo problemas ir isgyvenimus, taciau slepiant ar dalinai slepiant savo asmenybe.

ishvada buvo padaryta, jog informacines technoligijos atskleide zmoniu polinki i tai.

Nesuprantu ir aš tų žmonių mąstysenos…Nekaltas kam leist taip pinigusNekaltas perskaitau tas žinutes (na šiuo atvėju per tango Tv) trumpam pagalvoju apie tą žmogų ir viskasNekaltas Ir kokia jam iš to naudaNekaltas? uk vistiek nesužinos mano minčių ar koNekaltas
kažkada buvo atėjusi ir man mintis parašyti… tada ir susimąsčiau kam to reikNekaltas Tai tada ir labiau įsigilinauNekaltas ir priėjau išvada kad viškai nesuprantuNekaltas

[quote]Va tokios ir mintys po tooookios dienosNekaltasCha cha einu i primamąjįMirkt
[/quote]

cia ir esme, kad zhmones jaudina tai, jog ju zinute mato mases(jei taip galima pavadint)