BlackICE defender jega

BlackICE defender jega

vo isirasiau ir nuo paleidimo per 1 valanda jau 3 isilauzelius pagavo Piktas, gaidziiai bliiat
Dekui rebiatos kad pateret ta programke isirasyt Gerai

ir ką tie "įsilaužėliai" bandė daryt? Mirkt

Nezinau ka jie bande, tik parode intuders ir IP ju iskart uzblokavau

black ice rodys bet koki "prisigretinima" prie tavo adreso, tai ir prades kaukt nesveikai, nors is tikruju niekas nevyksta, tik signalina, kad blogieciai puolaŠypsena kitais atvejais vistiek geresne progse nei lockdown…

isilauzelis nebutinai turi buti zmogus. tie tavo prisijungimai tiesiog gali buti tavo ISP serverio patikrinimai ar shiaip diapazoninis skenavimas.

ten isvis, kol raudonai nemirksi ir kol kokie 10 is eiles tu "isilauzimo" nera, tol nervintis ner reikalo, nes ten seip klajojantys paketai i tavo kompa atsitrenke ir tiek. jeigu sviesiai taip mirsksi tai nekreip demesio, ten kazkur setinguose yra visible indicator, uzdek kad matytum tik tamsesnius tuos, raudona ir morkini. siaip ten jeigu kas nors i sharus nori ieiti, tai irgi fiksuoja jis ir nera jokio ten isilauzimo.

tik nepamirs, kad jis turi viena buga: nesiojamuose, po stand by neveikia Šypsena
Niu, o siaip tai jox firewall nepades, jei vartotojas darys zioplas klaidas.
man labai patinka, karts nuo karto paskenuot IP su XSharez ir pziuret kiek zmoniu dar nenueme sharu, ir kiek is ju yra Full arba su tokias passwordais:
123
321
marius
tomas
Šypsena

na kaip ten sakoma, jeigu kompiuteris guli sode, uzkastas penkiu metru gilio duobeje vistiek jis nera saugusCha cha
beto tie patys win turi labai daug skyliu, tereikia tik zinoti jas, na pvz win 2k, reik butinai admino slaptazodi uzdet nes kitaip nekas…

Jei i sharus nori ieit ish ishores, visai nepageidaujami asmenys?
Tai ne bandymas isilauzti? Mirkt O jei dar sistema win98 Aš nekaltas. Juk per visus passwd,kurie saugo uzhsharintas dir, kiaurai einama Šypsena

na ne toks jau jis ir jega.
Priesh kokius du-tris metus kai tik buvo pasirodes, gal ir buvo, nes buvo vienas ish pirmuju.

Apie jo neuzhlopytas skyles gali paskaityti chia: http://grc.com/lt/leaktest.htm

Bet didesne jega yra IPFW Cha cha Taip

Usidek paranojic ir sedek nieko nematydamas. Sheip nieko ten gero, isilauzhelei prajuokinai. PVZ tinkle kas nors skanina portus, kad ir kokio grajaus jieshko ar sheip neranda kokio IP, ar laisvo jieshko ar dar kokio b*** usimano per IP pereiti. Sheip for fun. O tas *as jau kaukia mol lauzhesi. Sh jisai ir tiek.
Jai nesharini nieko tai nera cia ko ir baimintis XP turi savo firewalla. Beto tas daikciukas ir ramo eda, tai vel minusas, ka nors rimciau bedarant, reikia atjungti Šypsena karoce daugiau bedos nuo jo nei naudos. Nebent tu paranojikas ir tau atrodo, kad svarbesnis esi ush kaip cia minejo Pentagona tada tikiu tau jis reikalyngas, kad ramiau miegotum…

Aciu kad perskaitet mano nuomone…

xexe, ne ne paranojikas esu, tik vo ME stabdydavo ziauriai, todel pradejau itarinet kad kas per tinkla isisiurbes
Na o siaip XP ok, bet blackas irgi padeda

o esi bandes zone alarm tenai irgi eina pagauti