Biturbo


Biturbo

Ja ja, tekstas paruoštas. Baisi, negraži, ne stabili, ne ekonomiška, traukos nėra, rudija, ir t.t. Bet tai mano

gdi, kas blogesnio ? ar juda pardavimai ?

performance Paulina manes bijo, tai blogai. Pardavimai Juda. Pokolkas krizes nejaučiam. Viena kita mašina i savaitę. Labas

mes jau uzsipirkom, siemet pastoge dar viskam pakist ir baigt srebt kose kuria uzvirem Girtas

ka pirkai?

is anksciau nemazai yra, paskutiniai buvo stronga 600, silokinga 12m3, rozmital ir net zetoriu Apkabinimas

Stronga puspriekabe? silokinga pašaru dalytuvas/maišytuvas, rozmitali? mėšlo kratitubas? Zetorius Mirkt

Televizorius nupirks

puspriekabe BL600, rozmital sienapjove (sd300) cekai pradejo kept, serijos nr 005 Girtas

dėl puspriekabės reikėjo pas mane kreiptis bliad, šienapjovė centrinio kopijavimo? Robis Eik eik šalin. Kai vyrai kalbasi. Špyga

kur Edukas?

pas tave WF ? Nezinau ka turetum pasiulyt, kad buciau persigalvojes Nekaltas ten principe kramppe kopija centrinio, norejau lely, bet kai nueme 5000lt nuo kainos - pagalvojau ok, kopijuoja vienu nuo kitu, svarbiausia butu kokybiskas metalas ir gerai surinkta, pirmas LT pradesiu pjaut su ja Girtas

Jo pas mane WF, pigiau nei Stronga ir skaičius ka stronga daro ka mes darome Mirkt neesme esme kad nusipirkai geresni varianta tai pronara, ar metal-faka Cha chaDrasus dėl pirmas Lietuvoje, Kokia apsauga? šienapjovės kaina plotis?

apsauga - verziamas varztas <A HREF=“koneareena.fi/uploads/images/30301_30400/tyokoneet-30< br />358_03824b26fd25e88a_800X600.jpg"TARGET=”_blank">koneareena .fi/uploads/images/30301_30400/tyokoneet-303 58_03 824b26fd25e88a_800X600.jpg</A> fa50b.jpg 3m 21+pvm, (siaip jos kaina 26, bet sudejom kitaip matematika, zetorius + frontalisnis + priedai) krone NEcentrinio pigiau, su centriniu 27, lely irgi 26-27

Krone ne centrinio vapšie gavno Šypsenamoduliu keisti negali reikia visa stala ardyti, ir dar reikia zinoti nuo kurios puses pradėti Cha chaKaina Gerai Gerai Gerai

jo, zinau kad del paskutinio krumpliaracio reikia visa vonia traukt per reduktoriu

vyrai apie kaimo padargus kalba? OK netrukdysiu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

robis, duona, mesa vartoji ? netrukdai, jei turi alaus gali prisijungt Alus

Ne degtinę ir ne alų gerių, Jackio su kola ir ledukais susimaišiau. Čia automobilistų forumas, o ne kaimo padargų.