Bitės lojalumo programa: "Taškų klubas"

Bitės lojalumo programa: “Taškų klubas”

Kaip jums ji? Gal esat koki priziuka pasieme? O gal taupotes kam nors?
Ir klausimas visiems C1 turetojams… Ar jums shi paslauga veikia? Nes man skambinant numeriu 1515 sako kad numeris nenaudojamas … o turi pasakyt tipo surinktu tasku skaiciu or smth…

Na kadangi man neteko perrasyti plana kitam asmeniui, as pasiemiau prizus: 3 puodelius, nes perrasant plana dingsta sukaupti taskai. Pas mane L-20%

Tai gal kolegos busim?Šypsena

Va ka tik paskambinau 1515 - veikia

O man vis dar “Numeris nenaudojamas - prasome skambinti i informacija” Nustebęs

Siaip kas liecia C1, tai visos nulaidos juridiskai priklauso firmai kurios vardu jus turite pasieme telefono aparata. o ar jums bus leista pasinaudoti sukauptomis nuolaidomis tiesiogiai priklauso nuo to leis jums vadovas ar ne.

tai va , tai galioja visiems lievu C1 plano vartotojams…
jus kalbat, mokat, o firmu vadovai gauna naujus telefus uz jus Šypsena))

O as jau turiu koki 5K ir ka su jais daryti Cha cha niekas neiseina Liūdna

paimiau 4 puodukus,labas komplekta 5 tusinukus, 1 sketi. Dabar renku ant ranksluoscio arba sieninio laikrodzio

Pas mane irgi C1,bet kai skambinu 1515 tai sako kad numeris nenaudojamas,tad speju mums telieka tik pasvajoti apie tuos taskusLiūdna

Sketi galima? O ple, man kaip tik jo reikia…lyja…

Gali smulkiai papasakoti kaip tai vyksta? Tiesiog nuraso tasku kieki? O kaip suprasti "Taškų keitimas į pasirinktas paslaugas, prizus, telefonus ar jų priedus įforminamas suteikiant nuolaidas telekomunikacinėms paslaugoms. "?. Sumoki uz daikta, o paskui suteikia nuolaidas pokalbiams? Cia kaip telefona pirkau uz nuolaidas - sumokejau visa kaina, o paskui is saskaitos minusavo…

Kiekviena mėnesi pasiimame po kelis telefonus kurių vertė prasideda nuo 1500 Lt.
Geras dalykas "Taškų klubas" Gerai.

…pasiėmiau S45 už taškus… …planas C1…

tai norit pasakyt,kad turint c1 tasku klubo prizu nebegausi? o tas numeris,kuriuo reikia skambinti,kai paskambini pasako tasku kieki??

va paskambinau ir pats isitikinau,jog taskai skaiciuojami bendrai… Liūdna Ignore tiems vadovams!!!

sux Blogai Ignore Nustebęs

duoda pasirinkta daigta ir viskas, na reikia pasirasyt. neiskaiciuoja is saskaitos nieko.

Mylius si kluba jau antra telefona taip uz dyka gavau Gerai Šypsena

pas mane C1 planas,bet su taskais tai … Blogai