Bite privatiems2 gprs

Bite privatiems2 gprs

Moku uz gprs 9lt/men ir man neribojami megabaitai su standartiniu apn(su apn banga reik moket uz duomenis).Jau savaite kaip mano telefone neveike pop3(anksciau viskas buvo ok),paklauses zmogaus patarimo apn istryniau ir jo vietoje palikau tuscia vieta.Puiku pop3 veikia,bet skaiciuoja pinigus uz duomenis.Ka cia bite pridirbo kad pop3 galima naudotis tik mokant uz duomenis?Nu gal supratot apie ka as cia Liūdnas

Tu turbut jungiesi ne per gprs,o per csd,ir tada bite skaiciuoja pinigus uz minutes.Man taip buvo,kad per kelias val priskaiciavo 22lt kaip uz skambuti.Atjunk csd ir bus rami galva.

jau buwo kzkas uzsimens kad ant labas pop3uzsiwerte… Nekaltas gal cia kazkas delto kad pradejo tp/icp teikt… Nekaltas

nesvaik Šypsena

geray ka paklausey Cha chanu as da kaskayp ne pastebejau eynamosios saskaitos padidejimo Šypsena abbz kas ce kai gausiu atsakyma is bites tai bus aisku o del neveikimu su apn wap tai neveikia netik pop3 ar smtp bet ir visoki mesendzerei, taip pat irc. o kodel neveikia niekas is bites konsultantu nė nezino ce man pacem tuoptelejo pabandyt apn nujimt ir pyst prijunge, o del datos apmokejimo tay bbz man atrodo kat ce ip yra svarbus bo galima prisijunkt tik sukurus ekaunta (tik ta kur reike apn yrasyt bet jo paprasceusey neyrasys bet isaugot ekaunta) ir be ip, as tayp buvau per durna galva pasijunges ir prasukau per naktele ape 3MB va tada tay buva mokama Liūdnas bet greitis tay Gerai buva Cha cha

Jo greitis zjbs apie 10 kb/s. Gerai.Nu bet tai nx bitei reikejo dabar suprastint abonentini gprs,o labas pagerinti?Ale gerai ka as pasitikrinau saskaita,o tai norejau per nakti 80gb filma is ftp uzkraut siust.O tai tada tai man but kainave!Jauciu macrohard ausis buciau nuroves Taip Cha cha Cha cha Cha cha

ce jau darosi kaskas panasaus kaip interneto planay, jof… ten bus visoki suteikiama 100mb nemokamai, neribojamas siuntimas nakties metu Cha cha jo nx neveiks kaza emule Šypsena tai nx reyk tep daryt pagalvojau for browsing www pasidaryt ekaunta kaip ir seneu su apn, o pvz pop3 be to apn ir ka jau ten darysi kai reyke kada labai isiust fotke koke tai kat ten per menesy prasuksi kokius 3lt tai gal nenumirsi nors praktiskai uz tiek iseina jau ir 3 buteley alaus Taip Nekaltas kazi kas gereu Alus

dar galiu nuliudint kat ftp nesisuka, tai galima daryt isvada kat veikia tik internetas ir mobilusis internetas Liūdnas tai se butu tcp/ip:80 Cha cha