Bite GSM(ar galima pasiimti akcijoje dalyvaujanti telefona?)
Eij klausykit gal kas esate taip dare! Vnz yra taip as turiu Bite abonenta ir man jau baijgesi sutartis, dabar noriu pratesti ir ar galima pasiimti akcijoje dalyvaujanti telefona sakykime kuris kainuoja 1lt!
kas chia dabar negi niekas nera taip dares!!!?
kiek žinau, iki šiol taip daryti nebuvo galima. šiaip yra toks daiktas, kaip “telefonų išpardavimas”. kai baigiasi sutartis, gali pasiimti telefoną papaigiai arba už taškus, pasirašyti 24mėn sutartį (dėl trukmės negarantuoju) ir gauni Standartinis-2 (arma standartinis, jei labai nori ) planą. esmė tame, kad telefonai ten ne akcijiniai, o visokie senesni, kurių jau niekas tikrai nebepirks, tai reikia išparduoti. sąrašas: bite.lt/pk/akcijos/ beje, jei radai patinkantį telefoną, nereiškia, kad jį gausi. tai telefonų išpardavimas, reiškia kai kurie salonai mobiliako nebeturės. dileriai šitam žaidime nežaidžia. P.S. sukonkretink temos pavadinimą, bo tai gausi spyną tuoj
Koks standartinis planas? Juk “Privatiems”. Nauju tel bent jau pries puse metu negavau, tingejau ziuret ispardavima, tiesiog paemiau dar viena numeri. siaip tai lol sprendimas, bet dzin.
oj bliamba, tikrai, čia turbūt netyčia su kokiu T2 sumaišiau
Tai jau tikrai, kad sumaisei Prasitesus sutarti 2 metam, galima pasiimti ir tel. uz 1 lt. Priklauso nuo to, ar tavo segmentas auksinis, ar sidabrinis, o tai gali susizinoti nuejes i Bite, jei nezinai
Be to, jeigu prasitesi sutarti ir imsi dar viena tel.su kortele arba tik kortele, tai puse metu Bites tinkle kalbesi nemokamai
O jei nenori testis 2 metam, gali pasiimti Bite Savas Plana (ne Standartini 1
)
Akcijoje dalyvaujantį - kažin. Šiaip, kai baigdinėjasi sutartis, anksčiau atsiųsdavo laišką su pasiūlymu pasiimti teliponą. Dabar lygtais mano.bitej.lt viskas surašyta. Ir turi prasitęsti sutartį, tada gauni telipončiką. Bet jei nesi labai taupus ir prašneki pinigus nemažus, geriau už surinktus taškus nusipirkti teliponą. Kadangi tai nėra kaip ir akcija, nereikia sutarties pratęsinėti. Bent prie kokius 1.5 metus taip buvo (susidūriau pat).
Galima pasiimti ir akcijoje dalyvaujanti Pvz, Siemens C65
; Samsung C100. Uz 29 Lt galima imt Nokia 3100;2650;samsung x100 ir kt.
ne turbut o tikrai
ne visuos planuos daba taskai eina .
manau