= Bite C1 planas =

= Bite C1 planas =

Tarifai:
Kiti: 45 / 27
Bite: 25 / 17
Grupe: 20 / 13
SMS: 10

Minimalus mokestis uz pokalbius - 20Lt
Administracinis mokestis - NERA

Kaina - 130Lt (60Lt is ju yra uzstatas)

Tel: +370 685 30807, Kaunas - Vilnius

Paimčiau be administracinio, bet Vilniuj.

Aš nekaltas

Mane vat irgi domina, ar įeina į tuos 20 lt. SMS siuntimo kaina?

neieina

sms ieina i 20 lt minimuma

20 litu yra minimalus prakalbejimas sms neieina. tokia tvarka yra visiems planams, jei norit sms siuntinet tai pirkit labas o ne normalu plana uz sitokiu milziniskus pinigus

kas nors gali C1 pasiulit klaipedoj???

O kaip del numerio? Sena galima pasilikti?

kas per administracinis mokestis 5lt. cia uz ka?

Cia uz popieriu tvarkyma, tipo tu pinigus moki ne bitei, bet i ju saskaita, o jie jau sumoka kur reikia…
jau senai galvoju apie sita plana, bet kad labai nepatikimi pasiulymai Piktas kazkaip baugu imti… tiesa dar nepamirshkit kad minimum reiks 60 litu sumoket y prieki uz pokalbius. Ne viskas grazu kas graziai atrodo Šypsena
pasidomekit rimciau tai isvisn oras praeis pirkt…

Ne, ant seno nr nedarau, nebent tik seniem savo abonentam, kurie eme is manes C2, pervesciau i C1…

AMD> jei tau kazkas sake,kad reiks moketi i prieki 60lt,tai nereiskia,kad taip visur… Kietas

`

turiu viena klausimeli: Nuo ko priklauso adm. mokestis pats turiu c1 ir moku net 15 litu adm. m. ar tai priklauso nuo firmos kurioje imi plana ar nuo bites tipo nustato si mokesti…

Ir gal kas zino kada c1 pereina i c3 plana? Ta prasme kokios salygos kad c1 taptu c3?

galkas zinote tuos skaiciukus nuo kuriu priklauso c2 c1 c3 planai kiek reikia zmogeliuku kad butu suteiktas c2 ar ci ir net c3 planai…?

Reiktu triju kortu be admin. Kiek?

Tris kortos be admin tau kainuotu 250Lt + po 60Lt uzstato, nes pasikeite salygos Liūdna

As ne taip daznai bunu Inete, jei tox variantas galimas ( zr. pries tai mano zinute), parasykite man i [email protected] , aciu Šypsena