bilas -tokiohotel

i mano drauge panasus Cha cha

Simpatiskas svelniu bruozu vaikinukas;> Nei man patinka ju gruope nei ka, bet klausyti galima Šypsena

Bučkis Gerai GeraiĮ biteplius rizikinga dėt TH Valio

pagieža aga Valio bet pvz seip px kas nori tas deda ta kas jam patinka Taipniekas absoliuČiai NIEKAS negali uzdrausti to Klasta

o galetu uzdrausti… Nežinau

pasvajok mergele Liežuvis

ziauru… Pavargęs Pavargęs Pavargęs Pavargęs

nu grazi Juokiasi

Bilis? Pavargęs Juokiasi ir man žinokit taip buvo Juokiasi turėjau jūrų kaiulytę Juokiasi joo vardas buvo Bilis Juokiasi kol nepradėjo vest vaikučių Juokiasi tada jau pavadinau Bile Juokiasitai kokia trauma tam vaikui buvo? Juokiasi kad taip dabar atrodo? Juokiasi

Krc… ispradziu dar pasisaipydavau, bet db jau skersai gerkles… Veee greiciau padvestu ir duotu man ramybe, nes nx jau nebegalima vivos per juos ziuret… Keksinai sumauti Baisus

jis turėjo gimt kitos lyties, matosi iš moteriškų veido bruožų.

bet gime bernu ir tuo didziuojasi Liežuvis,kad paerzinti tokius kaip jus bekantrybius paviduolius zmones Juokiasi

Na labai graži mergaitė Cha cha ir neįtikinsit, kad čia bachūras, per daug jau švelnūs bruožai Nekaltas

Veee

nu kaip panele Veee

gražuolė Cha cha

^sugar_Free^ Sutinku su tavim Taip, bet kad lb jau šia išvis rizikinga ką nors dėt tokio Valio Nes neina suprast kas čia ko klausos Nekaltas Įdedi ką nors kas tau patinka ir išsidergia visi Nekaltas

blyn, koks panasus i TATU nare Yulia :] pirma pamaniau, ko cia ja vadina Bilu Cha cha