Best Choice

Best Choice

Maistas šunims “BEST CHOICE” Gerai
Vokiečių gamybos, tikrai geras (čia bandžiusių šunų, jų savininkų, gamintojų ir platintojų nuomonės sutampa)Šypsenair palyginti nebrangus (tiesioginio platinimo dėka, o ne kokybės sąskaita)Mirkt
Atveža nemokamai, duoda nuolaidas ir pabandyt, ir netgi siūlo komisinius už surastus naujus pirkėjus - gal dėl to , kad naujokai Mirkt
Pakuotės - 15 kg. kainos 130-135 Lt.
Paskambink8682 513 08

Plačiau gali papasakot?
Kas kaip, kokios rūšys, kokia išeiga nu ir visa kita.

Pvz. Pedigri konservai. 1,4kg - 8 su kapeikom.
Eucanuba sausas maistas. Beveik 13 lt kilas.
Akivaizdus kainų skirtumas, ane?

O dabar realybė.
Pedigri mano šuniukui dienos norma visa bankė 1,4 kg. (8 lt)
Eucanuba - norma apie 300g. (3,90 lt)

[quote]
Simonas vardu Petras rašė:
Plačiau gali papasakot?
Kas kaip, kokios rūšys, kokia išeiga nu ir visa kita.

Apakęs Vo, vo, labai daug papasakojoŠypsena Ish karto viskas aishkuLiežuvis

O aš “Royal canin” 20kg perku už 124lt Liežuvis ir jums galiu parduot Cha cha

Rūšys Lietuvoje kol kas tik keturios populiariausios: Puppy, Junior, Performance ir Adult, nors gaminama virš 10.

Skirtumą tarp profesionalaus ir supermarketinio maisto Simonas-Petras išryškino puikiaiLabas, o “Best Choice” yra profesionalus maistas, taigi labiau lygintinas su Eukanuba.

Pastarajai Best Choice nusileidžia kaina (mažesne platinimo ir reklamos dalis savikainoje), bet ne kokybe. Palyginimui "Eukanuba Adult Maitenance" ir "Best Choice Adult" ingridientu analizė:
Eukanuba v.s. Best Choice
Protein 26.0% 26%
Moisture 8.5% 8%
Oils and Fats15.0% 16%
Fibre 2.5% 2,5%
Ash 7.5% 7,5%
Calcium 1.00% 1,55%
Phosphorus P 0.80% 1,3%
Vitamin A 12,000 IU/kg 20,000
Vitamin D3 750 IU/kg 2,000
Vitamin E (α-tocopherol) 100 mg/kg 170mg/kg
Copper 25 mg/kg 13mg/kg

Simono -Petro mineta 300 g Eukanubos dienos norma skirta maždaug 40kg svorio svorio šuniui. BestChoice ji kiek mažesnė - 280g.

Galima palyginti ir su Royal Canin pvz. "Royal Canin Medium bread Adult"
Royal canin v.s. Best Choice
Crude Protein Not less than 25.0% 26%
Crude Fat Not less than 12.0% 16%
Crude Fiber Not more than 2.5% 2,5%
Moisture Not more than 10.0% 8%
Tai analize is oficialaus Royal Canin puslapio kuriame informacija apie kalci, fosfora ir vitaminus deja nepateikiama, bet kam cia agituoti

Cha cha

Na mano au-au tai valgo "Purina Pro Plan Atdult" ir jis tuo visai nesiskundzia, o jo kailis - nuostabus

INFO
Crude Protein (Min) 26.0%
Crude Fat (Min) 16.0%
Crude Fiber (Max) 3.0%
Moisture (Max) 12.0%
Linoleic Acid (Min) 1.4%
Calcium (Ca) (Min) 1.0%
Phosphorus (P) (Min) 0.8%
Selenium (Se) (Min) 0.30 mg/kg
Vitamin A (Min) 15,000 IU/kg
Vitamin E (Min) 460 IU/kg
Vitamin C** (Min) 70 mg/kg

Daugiau info:
http://www.purina.com
http://www.proplan.com

Cha cha

Cha cha Cha cha Idomu, o man kazhkodel 13 Lt brangiau apseinaMirkt

O parodoje laimejom BOSHa ir mano shunis paske valgyk tu Julia geriau pati, o mes jau kaip norsŠypsena

as tai dabar nuo hill’s grizau prie meradog’o ( http://www.meradog.de )
bikoz suniukas mano sportininkas tai gauna Meradog Energy:
Protein - 29,0%
Fat - 19,5%
Fibre - 2,5%
Ash - 7,0%
1.786kJ/100g…
http://www.meradog.de/engl/analyse/produkte6.htm
bikoz perku tiesiai is tiekeju tai gaunasi nebrangiai… tixliai nepasakysiu bet kaina kur tai 6-9Lt/kg priklausomai nuo pakuotes…

Na Purinos analizė labai panaši į Best Choice (tiksliau kiek prastesnėCha cha),o kaina kokiais 3-4 Lt. už kg. didesnė, bet šiaip jau teisingai pastebėjo juliakom - maista renkasi šuo ne šeimininkas ir analizė jam (šuniui) ne argumentas Mirkt

Sveikinu su naujo maisto šunims atsiradimu. Kuo jų daugiau bus, tuo geriau mums. Kaip supratau iš pateiktų sulyginymų, tai pats pačiausias, ale pasakyk tu man, kodėl suaugusiems maiste tiek daug kalcio. Gal, kad dantys labiau žibėtų Cha cha
Veisėjo porekius maistas turi atitikti dviem kriterijais- kainos ir kokybės optimalus santykis.
Suvartojimas maisto kiekio grynai individualus. Priklauso nuo streso, temperatūros, bendros fizinės būklės ir individo maisto įsisavinamumo. Remtis lentele visiška nesamonė.
Jeigu neklystu, būtent šita kompanija visą laiką pabrėžia, kad jos maisto suvartojimo normos mažiausios pasaulyje.
Atlikti pusės metu bandymai parodė atvirkštinį rezultatą. Tai tik apie tai, kad normavimas gali būti tik sąlyginis.
Malonu, kad savajį lygini tik su Eukanuba, bet super premium maistus gamina aibė kompanijų.
Vis kalcio kiekis neduoda ramybės Ne
O gal taviškis premium klasės?
Tada reiktų tau lygiuotis į kitus Kietas

Tai gal tu apie “Junior” kalbi?Jis kaip tik truputį brangesnis MirktKaip tu ir sakai.

Aš nekaltas Kad ne, MEDIUM ADULT

Ačiū už sveikinimus Mirkt
Dėl kainos ir kokybės santykio pilnai sutinku ir , mano galva Best Choice kaip tik ir siulo optimaluŠypsena
Dėl suvartojimo lentelių tamsta irgi visiškai teisus, bet gi visi rimti gamintojai ir pabrėžia, kad tai tik orientacinės normos.
Įdomu būtų sužinoti kuo Tavo nuomone skiriasi Premium ir Superpremium maistas . Su Basic/regular viskas aisku tik paziurejus i komponentu lentele: vienur pagrindas javai kitur mėsa. O va tarp premium ir superpremium ryški riba tik kainojeCha chaCha cha
O šiaip tai Best Choice lyginau ir su royal canin ir su Purina (žiur. aukščiau)ir tikslas tikrai ne įrodyti kad “Best Choice” pats pačiausias (nors tai lyg ir seka iš pavadinimoŠypsena), o tiesiog pasistengti objektyviai palyginti. Nors galu gale vistiek renkasi šuo, kuris lentelių skaityt nemokaŠypsena

Turbūt Daniela dažniau/daugiau perka (juk giriasi, kad ir pati už tokią kainą parduoti galiŠypsena )ir todėl turi didesnes nuolaidas. Pabandyk spustelėt savo tiekėją gal ir tau kaina nuleis - tik va Danielai klius, kad komercinę informaciją išplepėjoCha chaCha cha

Julia aš tau į privatą parašiau Labas tikiuosi susitvarkysi Taip

Aš ne Daniela Baisu Cha cha

Pabandyk spustelėt savo tiekėją gal ir tau kaina nuleis - tik va Danielai klius, kad komercinę informaciją išplepėjoCha chaCha cha

[/quote]

Man neklius,čia demokratija

Cha chaLabas

Turbūt Daniela dažniau/daugiau perka (juk giriasi, kad ir pati už tokią kainą parduoti galiŠypsena )ir todėl turi didesnes nuolaidas. Pabandyk spustelėt savo tiekėją gal ir tau kaina nuleis - tik va Danielai klius, kad komercinę informaciją išplepėjoCha chaCha cha

[/quote]

Hi-hi-hi nea, mes viska ishsiaishkinom, chia niekas nekaltas Ne ishskyrus,gal, tik mano kvaila galvaŠypsena
Dabar taupisiu pinigusCha chaCha cha Achiu DianelaiTaip
Tegul tik ta BOSHa suvalgaPiktas