Besmegenis vadyla

Besmegenis vadyla

Taip pasistates savo zoliapjove,kad pravaziuojant turejau uzsilenkt veidrodelius Pavargęs,ir daznokai pas jy su statymu problemos Cha cha,bet kazkas jau pakrikstyjo sy jo pasistatyma,kur apvedziau raudonai Juokiasi Gerai (foto nesimato,bet gerai bamperis perbrestas )

jo nx Taip

Gerai gerai padaryta

p.i.sk su raktu ant sono

maciau tokia moteri su avensiu vokieciu gatvei besiparkuojancia , is pradziu nubreze bamperi i bordiura, paskui biski rata ir vistiek labai panasiai paliko sikna nuo bortelio apie metra Cha cha

Ufff nu kad zmogus biski silpnaprotis ir tiek, nereik kenkti specialiai Šypsena geriau uz valituvo uzkisk koki “ismok parkuotis padoriai” ir tiek Šypsena manau butu kurkas veiksmingiau Gerai

mano žmpna tokiems parkuotojams geresnį laiškelį sugalvojo_TAip palieka tik čiukčiai savo elnius vidury taigos…_

Taip kurkas Taip

nera siandein dalyvacijos Blogai

vakar ant ozio papuoliau, as is kiemo, jis i kiema, stovejom 5min, pavaziavau atbulas tarp masinu , o senis dar lojo, kazkaip nenorejau, kad pica atsaltu, buciau pataises akiu suvedima

arba tau butu pataise Juokiasi

gal nori pabandyt? Juokiasi

kacurani, žinoma labai veiksminga. Jeigu palieki raštelį, tai vairuotojas iškart išmoksta parkuotis Gerai

bura-man irgi buvo toks atvejis,graziai paprasiau (nors realiai jam 5m atgal o man 30 kokiu ir dar dvi masinos uz manes),sako,px man-mano pirmenybe,nu *kekšė* susibesinau islipau,pist langa uzsidare,sakau smuk nx nes tuoj ishsitrauksiu is masinos ,(dar boba sedejo ir numerius mano uzsirasinejo ir reke kad mentam iduos) Juokiasi

Burtiniks, a tai jau picas isvezioji? Nekaltas

as buvau susijabojes su seniu neblogai. norejau lipt galva suspardyt. o kai sustojo senis salia ir pradejo ****elint ko as nesitraukiau, isvadinau kacapu ir liepiau vairuot ismokt, tai kaip zuvis istraukta is vandens ora gaudyt pradejo Cha cha

burtininks> tu nebeziurek tu multiku vaikam, kada vienas herojus visus nugali. Kartais isvaizda apgauna. Sportavau su vienu veikejo. Nusmurges vaiksto gatvem, bet kai juda sporto salej tai grazu ziuret.

Julius- Juokiasi tai bbd,gausiu i duda tai gausiu,ir pats pazystu tokiu veikeju sportavusiu,tai ka dabar kai koks duhas uzkerta kelia ir dar ishsip1sineja atsiprasyt reikia pas jy ir paklaust ar nesportaves kadaise rimtai Juokiasi

pirmas klausimas ‘ar sportaves’ pagal atsakyma renkiesi antra klausima. jeigu taip, tai ‘gal man pasitraukti?’, jeigu ne, tai ‘**** nx nuo kelio utele tu’ Juokiasi