Berniukas iesko mergaites

Berniukas iesko mergaites

ŠypsenaMielos mergaites as taip jusu laukiu ,ieskau ir nepatikesit negaliu rasti… PADEKIT suraskit mane…

tai tu parashyk kiek tau ish kur tu ir ko tu nori tada daugiau atsilieps i tavo shauksmus… Šypsena

turbut ieskai ne ten kur reikia. arba… patarimas - naudokis akimis, jei nepadeda, kreipkis pas okulista, medicina shiais laikais visagale… Cha cha

nesityciok gal jam labai reikia…Cha cha

jis kaip kiekvienas vyriškos padermės atstovas nori greit ir pigiai gauti įkišti, ištraukti ir pakartoti sistemingai.
Jei jis to nenori, vadinasi jis vis tiek nori, bet dar ir kvailas - nežino ko iš tikrųjų nori. Šypsena

Ar tu tikrai BERNIUKAS? Cha cha Cha cha Cha cha

Aš nekaltasAš nekaltastai nesupratau,kaip dabar bus?tu ieskai bet mes,merginos turim tave surasti?ApakęsCha chaLiežuvisLabas

atrodo jos PADEJO… ant to reikalo…
Kietas

Labas dar karteli aciu kad atsilepete as tik ieskau draugu ir draugiu o seip esu naujokas tipo zalias… prasom is manes nesisaipyti

Šypsena

Kodel mano nuojauta kuzda,kad tu senai jau ne berniukasAš nekaltas

as priesh tris dienas buvau naujokio… Liežuvis niekas nesishaipo…jei nepakeli jumoro…turek po ranka raminamuju Šypsena

Na va dabar galima bandyti ir kalbetis apie idomaus …

na nzn kiek tau metu … bet jei virsh 20 ir tu tirkai berniukas … tada beda Cha cha

Jam tikrai ne virs 20,ir jis tikrai ne BERNIUKAS Cha cha Cha cha Cha cha

na bet bent jau ash nesitytshiosiu - pats prashei Šypsena

na nzn Aš nekaltas tiesiog… ai man tai sekas tokiu sutikt … virsh 20… ir dar… Šypsena traukiu as juos kazkaip Cha cha

as nesitycioju…tik pasitikslinu Cha cha

tai gal jie labai patyrusios visi ieshko Mirkt Šypsena

Tai dziaukis kad nors tokius sutinki Cha cha Cha cha Liežuvis Liežuvis Liežuvis Cha cha