bernai-tarskalai...?

bernai-tarskalai…?

Ka manot apie bernus,kurie niekada neuzsiciaupia? Man tai teko su tokiu pabendraut Šypsena Tai va… noreciau patarimo, kaip kita karta toki susitikus reiktu nutildyti?
Kai susitikau, bernas atrode visai nieko, bet kai tik prasiziojo, tai ir nebeuzsiciaupe visa vakara Cha cha Ir svarbiausia NUSISNEKINEJO Cha cha Nu zodziu burtininkas Ne

Ash ir pazystu viena vaikina, kuris daug shneka, bet protingai. Šypsena Na, ir ne tiek jau beprotishkaj daug… bet vistiek. Idomu kartajs paplepeti Cha cha

niu tai zinai… kad protingai sneketu ir leistu man nors zodi pasakyt tai butu neblogai… O dabar isvis neuzsiciaupia ir nusisneka… kaip reiketu toki nusodint? Cha cha

Zinaj, man taj gal ir pavyko… Mirkt Tiesiog tajp pat beprasmishkaj kajp jis tik dar daugiau. Liežuvis

Žiūrint koks tas bachuras jei gaidys tada geriausias užtildymo būdas pasakyti kazka panashaus i "Užsiciaupk asile suknistas"
Jei baxuras mylimas tai niekas kitas taip nenutraukia žodžiu kaip bučinys Mirkt

Na, nemanau, kad tai sudetinga:"Dusk, uzknisai", turetu uzsiciaupt…

Tokiu nebuna… Cha cha Bent ahs esu toks ish kurio reikia po zodi traukt… Mirkt zinokit… Taip

Prarėk jį - nenusileisk Cha cha skelk bazaro kaip reikiant Šypsena

Siaip as irgi kartais boona … uzsivedu…TaipCha cha

Pazhistu ir ash toki burtininka Šypsena Jei tik daug shneketu tai dar nieko, bet kai nusishneka… Taip ir norisi pasakyt "uzhsichiaupk" Šypsena

Turejau as toki plepi drauga, tai viena karta neapsikentusi jam viska isreziau, tai jis jau pasitaise Cha cha Ir pats suprato, kad blogai daro Taip O dabar visai susitvarkes Šypsena

as sakyciau uziciaupk tu zasine!TRENKSIU!Baisu

…bent jau is patirties zinau, kad su tokiais veikejais liudna nebuna Cha cha Nemanau, kad yra kazkokios priemones juos nutildyti ilgesniam laikui - kalbeti jiems igimta ir gyvybiskai svarbu Taip Nusibodo - pasiusk kur nors toliau… sugrys - reiskias viskas ok, jei ne - tai tokio ir nereikia…

o bozhe Baisu Cha cha turiu toki viena klasioka…jerguteliau tu mano, pabandyk tu ji uzhkisht Baisu Cha cha
ir svarbiausia tai, kai jis uzhsiveda per pamokas…mokytoja vo teip Piktas i mane spokso, o ne i ji Baisu.
o jei jis dar pradeda savo teorijas destyt apie gerbiamaji stalina ar 1942 metu sukilima koki pietu prusijoj ar dar velniai zhino kur, nu tai aijkit sau…Baisu Baisu Baisu
Cha chaCha chaCha cha
bet visvien…myliu ash ji Cha cha Cha cha Graži Cha cha

turejau ir as toki klasioka:D jis visas enciklopedijas tikriausiai mintinai mokejo :smiley: dbr jau nebeklaiokas, isvaziavo i uzsieni metams pasimokyti, tai labai gaila, bet grizokaledoms, tai taip apsidziaugiau ji pamaciusi:D sakes:D nu jis siaip toks fajnuolis, sneka tai ko as niekad gyvenime nesuprasiu, bet labai pralinxmina, tai visai smagu:D

oi man tai patinka,nemegstu tyleniu ir kai vienai tenka kalbetiŠypsenakaip durne jauciuosi:viena sneku ir nieko…as pati didele plepe,tad patinka plepiaiCha chaCha chaCha cha

nu nzn…galbut del to kad as pati plepe,man patinka plepus vaikinukai.aisq jei shneka ir nusishneka tai nieko gero Aš nekaltas kaip ji uztildyti?cia jau nzn.paprasciausiai neleisk su juo laiko ir tiek Šypsena

Nu brangute Liaura, juk tu pati turi kieta bazara, tai ir netylekKanda
Duok kalbos, kad jis po to cia parasytu: "Pazistu pana, kuri
niekada neuzsiciaupia" - ir klaus musu ka daryti Girtas

pas mus yra vienas tox klasej, tai jam mes lipnia juosta uzklijavom burna Cha cha
O seip vaikina gali Bučkis ir tada jis nors truputi patyles

patarimas pabuciuok gal pora minuciu patylesŠypsenair tu galesi pasireikstiCha chaCha cha