Bendraukime prasmingai (tema įkvėpta "laiško draugui" )

Bendraukime prasmingai (tema įkvėpta “laiško draugui” )

Visiškai sutinku, as už saikingą saviraiška.

Alnute, mudu abu naujokai. Sakyčiau biškuti apsipraskim, pabendraukim su visais, išgerkim su kiekvienu nors po Alus. Gal jie visai nieko. Aš manau pritapsim, tik reikia abipusio noro. Iš jų (senbuvių) pusės dvelkia šiluma (o gal tai tik nuo monitoriaus). To paties nori ir jie. Aš manau taip. O kita vertus galima bendrauti kituose forumuose. Bet aš manau kad geresnio nerasi ir neieškok. Su didele pagarba TAU ir visiems kam artimas 30+.Šypsena

Man priimtinesnis moterų striptizas. Matai mūsų nuomonės jau ir skiriasiAš nekaltas

Čia aš nors ir ne į temą, bet noriu su jumis pasidalinti šiandienine gera savo nuotaika, kad manęs laukia labai šaunus savaitgalis, prie Ignalinos ežerų, prie Ginučių vandens malūno, pokalbiai prie laužo man mieloje kompanijoje, paprasčiausiai, seniai jau taip buvo, tai noriu kartu su jumis pasidžiaugti ir jums linkiu geros nuotaikos visą savaitgalįGerai

Ginučių malūnas - nuostabi vieta. Pažadinai nuostabius prisiminimus. Ten verta ne tik naktį praleisti Mirkt Dar ir dabar turiu nuotraukų iš ten.

Truputi sypsena kelia, pasakymai bendraukim prasmingai.Ar imanomas toks bendravimas??? Ar isvis imanoma reikalaut is ko nors bendraut kazkokiu nors lygiu? Ir ar yra prasmingo bendravimo taisykles,kogero nier… Turbut bendravime svarbiausia buti suprastam ir suprast kitus…jei tu nesugebi suprast pasnekovo tai dar nereiskia kad jis visiskas asilas ir yra zemo lygio ir neatitinka tavo paties susikurtu kategoriju…Kvietimas bendraut prasmingai man truputi kvepia snobizmu,saves izoliacija,apribojimu…As uz tai kad apskritai bendrautume kaip kam iseinaŠypsenaDaug svarbiau yra bendravimo kultura,zinoma kartais mums jos truksta…Šypsena

P.S. Kartais ir blevyzgose galima surast “razinku” pamastymuiCha cha

O aš už demokratiją ir nuomonių pliuralizmą

Jei sia tema parasiai ikvepta,gal ka nors parasyk ir iskvepusiCha chaCha chaCha cha
p.s isizeisti nebutinaCha cha

Nekenčiu pirmadienio ypač iki pietų, pastbėjau tokį reiškinį “kuo geriau praleidi savaitgalį Gerai , tuo sunkesnis pirmadienisBlogai”. Tad išgerkime Taurė(kavos) už sunkų pirmadienį
Gėlės

Gerai tai, kad kuo greiciau ateina pirmadienis, tuo greiciau ateina ir penktadienis Šypsena

Aš jau laukiu savaitgalio, labai…labai…, nes (paisigirisiu, visai neprasmingai) Mirkt važiuoju į Love paradą, pažiūrėti kaip pasaulis linksminasi. Ech kaip lėtai eina laikas, reikia užsiimti darbais, kad ne taip prailgtų laikas.

Prasmingumas - sąvoka gana plati ir suprasti ją gali kiekvienas savaip. Virtualus bendravimas yra toks koks yra, kiekvienas čia gali susirasti tai, ko jam tuo metu reikia, o jei bendravimas nepatinka, užtenka pakeisti adresą…

Prasmingai reikia bendrauti su bendradarbiais, virsininkais, ten bus suprasta ir ivertinta. Cia visa prasme ir yra paciame bendravime.

kažkam nepatinka pirmadieniai, o va man nepatinka penktadieniai, nes kaip tyčia būna labai daug darbo, mat visiems visko prisireikia padaryti reikalus iki savaitgalio ir čia ir dabar iš karto. Blogai

Pavargęs