Bendras vaizdas


Bendras vaizdas

Bandura…

kas ten tom triubom nutiko?

Blogai Blogai (is pavIdo.)

Normalūs kentai supras

šitas geresnis už cha5

triubos tai ir man kaip kanalizacijos vamzdziai. Kazkokie samadielni, nu bet under project ta masina. Bus dazomas stogas ir kapotas juodai.

Siaip kiek teko girdet atsiliepimu apie situs tai buvo Blogai Geraio ir isvaizda savotiska…

Kai sita matot mieste, zinokit, kad vaziuoja arba is serviso arba i servisa Gerai

baltas passatas su baidare vis tiek geriau atrodo Cha cha

Svarbu butu pilnas Gerai Kietas

na čia jau visą katerį ant stogo kelt reikia Gerai

autogidas.lt/lexus-gs300-gs-300-sedanas-1997-0124597483.htm l čia kaip suprantu, tai pzdc jau tai mašinai? jeigu fotkina net šiūkšlių neišmetęs, tai bbž Nekaltas

nu ka…nusimato naujas garbinimo objektas? Cha cha…siaip lioxa visai Gerai tik soferis lapuchas bus Cha cha

prabangus lexusas už delfino kainą Gerai

reikia susitaupyt pinigėlių ir nulėkt į šiaulius, atsiimt iš qurmio šampo bonkę ir iš jos p!st doktorui per kuprą, kad pradėtų mąstyt žmoniškai Gerai

o kam taupyt,vis uzmatau/o Giannis mane Siauliuose,tai sok i busika ir atlek Cha cha

tai kad doktors teisingas zmogus Gerai uz ka jam p!st per kupra?

dr, aš darbą turiu. mano buvimas darbe = mano uždirbamiems pinigams. jeigu darbo metu išvažiouosiu tave skriaust, tai prarasiu daugiau, nei aš tavo fau įvertinęs Cha chaIR p.s. Gianni ant manęs užsišikęs, nes jis prieš kai kuriuos asmenis nusistatęs, realiai be jokios svarios priežasties. ir, taip sakant, likau ‘krainyj’, nes pažįstu tuos žmones ir žinau kas kaip. todėl netgi buvau išmestas iš jo privatau dienoraščio, kuriame vyko ilgametės diskusijos Taip

geras darbas,kad uz buvima jame alga gauni Gerai Apkabinimas