Bemieges naktys

Bemieges naktys

Vienu zhodzhiu - koshmaras. Neuzhmiegu. Arba uzhmiegu ir kas puse valandos prabundu. Nekaltas
Supraschiau jei turechiau kokiu probloemu, kurios kankintu. Nera nieko panashaus. Jei uzhmiegu 21 val, prabundu 1-2 val nakties, jei nueinu parpti 23-24 val. tada stabiliai atsikeliu 4 ryto. pashliauzhioju ishgeriu arbatos ir vel bandau uzhmigti. O tada pradeda erzinti viskas ir burzgiantis shaldytuvas, ir lojantys shunys lauke, ir shalia miegantis vyras. Kanda Supykstu isheinu miegoti i kita kambari, tai tadu vyryshkis atshliauzhia manes lovoje nerades Baisu

Anskchiau (priesh kokius 3-4 menesius) buvo panashi problema, bet darbe buvo stresine situacija (pastoviai itempti nervai). Tai gydytojas nuo ishsekimo buvo tabletku ir lashiuku prirashes. Tik man ta savijauta “nakromanishka” nepatiko. Ikali “ratuka” ir po 5 minuchiu vaikshtai Girtas , dar 10 minuchiu ir ishsijungdavau.

O dabar - darbe tylu ramu, jokiu pervargimu. Namie irgi jokiu stresu… Sakau, gal energijos perteklius susikaupe, ar ka?

O tu pasportuok ar siaip kur nusikalk vakare, kad iki lovos tik dasliauztumCha cha

Vakar ziurejau Nomedos laida ir viena is nemigos priezasciu - tai atostogu butinybe - jei zmogus dirba daug metu be atostogu, tai kerta per sveikata. Reikia du kartus per metus atostogauti. Geriausia po menesi - aisku tai svajones, bet cia del sveikatos… Tai va. Beje, kaip zinoti kad jau laikas atostogauti: kai vakare sau sakai, kad nebenori rytoj eiti i darba. Tai va - man reikia atostogu… Mirkt

Nors tiesa pasakius, man irgi nesimiegaDrovus
Be antros neuzminguNežinau

Nu,kad zhinok, darbe “nusisportuoju” tiek, kad vakare tik iki lovos norisi shliauzhti. Dar namo parlekti Šypsena Dydysis tai savimi pasirupina, a su mazhuoju reikia dar ir “pasibovyti”. Cha cha

Atsotogavau, viena. Nuo visu ilsejausi geguzhes menesi.

O jus pabandykit taip: isivaizduokit, kad miegas - tokia palaiminga busena - kai viena budavau - tai nuo pat ryto laukdavau nakties - poilsio…
Beje, kaip ir turi buti: pries nakti gerai isvedintas kambarys, svari patalyne - nes tos erkutes kartias neleidzia kvepuoti - uzgula kvepavimo takus. Tyla irgi butina - nes kitaip zmogus jauciasi irzlus ryte. Beje, jei problemu neturi, tai dar nereiskia, kad nera streso darbe, kad nepavargsti. Beje, kada paskutini karta turejai atostogas? a? Gal cia organizmas signalizuoja? Mirkt

Nu va, kol rasiau zinute, tu parasei atsakyma. Kiek laiko ilsejaisi? Gal tai jau chroniskas pervargimas?

Bandyk silto pieno pagertNekaltas Arba kokia filosofine knyga paskaityt (nors, jei nuo to manes miegas imti gal ir neimtu, tik susinervuociauDrovus)
O jei nesimiega, tai reikia nemiegotNežinau Nors pazistamas jausmas - nesimiega, bet ka nors daryti jegu neraNe

Beje, ilsetis vis tiek reikia - tada pabandyk vaistineje paklausti homoepatiniu vaistuku, arba tab.leciu zoleliu pagrindu, beje, neuzmirsk ir raminanciu arbatyciu pries miega - tada nebus apsvaigimo jausmo.

O man nei knyga, nei tv nepadeda, jei miegas neima - Blogai

tokiu atveju galima perskaityti daaaaug knyguCha cha

Tvorele, kai visa diena prasedi prie kompo, tai nei tv, nei knygu skaityti nebesinori - norisi pailsinti akytes. Mirkt

Va va priimkit ir mane i kompanija.Kokia 4-a ar 4.30 akys atsimerkia ir pradeda pulti mintys apie darbus,apie mokslus.Geriu magni,trumpai pageriau "Valeradix"-zolytes.Bent jau ne 3-ia pabundu.Esme vidinej itampoj,bent jau mano atveju.Pastebejau,kad kiekviena uzduoti ar reikala pradedu traktuot kaip "problema".Tikiuosi,kai semestra pabaigsiu,itampa bent kiek atslugs.

Fui… shiltas pienas… brrrr… chia ash sunui galiu irodineti, kad tai yra skanu ir sveika Cha cha
O neishimiegojimas zhiuriu pradejo itakoti mano elgesiui, ryte tokia lengvai pikta atsikeliu. Vyras dabar va paklause, kas man darosi Baisu Sakau kiba pms’as arteja Nekaltas

Tadu reikia medituoti juuummmmm, juuummmmGirtasFlirtas

čia "kalta" nervinė sistema. reikia ieškoti priežasčių.

Na taip, irzlumas padidejaTaip Ale kai visa nakti vartaisi ir niekaip nesiseka sudeti bluosto, pyksti ant saves uz toki “issidirbinejima”Nekaltas gal geriau kuo nors uzsiimti, tikedamasi, kad uzsnusi (arba nePavargęsCha cha) Gal geriau tadu nakti prisileisti silto vandens voneleNekaltas Kazkada buvau nusipirkus aliejaus i vonia, tai kai islipau siaip ne taip is tos vonios, vos iki lovos darepliojau, ir griuvau kaip negyvaCha cha

Na, kad “kalta” buvo tai galechiau sutikti su tavimi kai darbe uzhpuole visokios valstybines insticijos. Tada purte visus tvarkingai ir visokios ATPK ir BPK grasino, pasiaishkinimu kruva rashyti reikejo. Vo tada buvo baisu Baisu. Tada ash ps gydytoja po dvieju savaichiu nuejau, kai naktimis visihkai miegoti negaledavau, o ir shirdi buvo pradeja skaudeti. Pripazhino, kad nervinis ishsekimas, stresiniu situaciju pagrindu. Tik, kaip minejau, tabletes man nepatiko. O lashiukai labai smirdejo, katinas ir tas pabegdavo nuo manes Liūdnas

Man tokia nemiga paniakino ksanaksas.Gydytoja pasiule siu raminaciu.Dabar jau antras menuo, kaip miegu kaip kudikis Šypsena