Begalinis Šauksmas (Aka mano tradiciniai parasinejimai, tik sikart apie save kito zmogaus akimis)

Nekaltas neblogai… bet reikėtų, kad mažintum žinučių apimtisCha cha Alus

Labai gražu.Tiesog nuostabu !!!

fainai parashei…

Idomu…

IdomuTaip isvis patinka skaityt tavo rasiniusTaipMirktBučkis

nice nice TaipGeraiLaimingas

idomiai idomiaiŠypsena wisada idomiai prirasho bluescorpio…Šypsena

Saunumelis TaipGerai

…tingejau skaityt nuo pradziu iki galo visa shita Melynaz’o bruda… vistiek bus vel kokia nors vapalione ish jo "kurybos gelmiu"… heh. Kietas

o "jy isimylejusioms" pateixiu pora citatu ish irc… pokalbis vyko vakar nakty… taip kad… heh Šypsena (P.S.: BlueScorpio jej kas nezhino IRC zhinomas kaip Melynaz)

<Melynaz> aj kokia prasme su jumis kalbeti <Melynaz> zemesnio lygio zmonemis <Melynaz> kurie negali man prilygti nei protu nei galimybemis <Melynaz> as elitas o jus liaudis <Melynaz> kekšė 6 metu amzina varikli pagaminauŠypsena
na dar nepamirshkime kad jis sake, kad per matiekos egza gerew pasvajoti o ne galvoti, ir ishvis kad matematikai spresti nereikia intelekto, na ir t.t. ir pan… &quot;minties perlai&quot; vienok…

Melynaz, kox ish taves blyn poetas, kurejas ir t.t. jei tu shitaip mastai ir shneki? tixliau che ne mastymas che ishkrypimas. Vilnius tave paveike labai y nekokia puse… Baisu

ja, kurgi mums liaudzhiai tau prilygti… tugi amzhina varikli 6 metu sukonstrvai :> mes gi loxai ir t.t.

jeigu cia rimtai jis taip rase, tada neturiu ka ir pasakyti… Blogai

Baigsi cia tu erezijas skleisti viena syki apie mane?? Ka as ten sakiau, buvo skirta tik tau vienai vieninteliai. Kiek galima bleamba tau prie manes kybti?? atsirado teisuole, kuri viska apie gyvenima, apie kuryba ismano ir t.t. Nu nepatinka neskaityk!!! Ne tau mane vertinti, nes as ir pats galiu isivertinti!!! Ir rasau nei tau, nei kitiems!!! Rasau sau ir vienai merginai!!! Jei nepatinka Deepeep neskaityk, o cia mane tik ir sieki kazkokiu zemesnio lygio parodyti ir jei jau logus dedi, tai buk miela ir savo pasakymus idek, kodel as taip sakiau ir t.t. nes gaunasi, kad as ant viso pasaulio dedu, o tu kaip pasaku heroje ant balto zirgo ileki ir visus isgelbeji nuo blogio genijo ir panasiai.

Ir dar syki sakau - nepatinka, neskaityk, nekomentuok net neziurek…

Visu pirma, tai ten buvo skirta ne man vienai, o dar keliem tuo metu kalbejusiem zhmonem. Ir ishvis kaip supratau tu tai skyrei visai buvusiai mokyklai, visam Paneveziui, ir apskritai visiem, &quot;durnesniem uzh tave&quot;…
Kodel che rashau? Nes noriu parodyt zhmonem kox tu egoistas, arogantishkas, pasikeles, savimyla, kaip pervertini save… Nesakau kad ash geriete bet blyn bent jau nevarau visiem kokia ash grazhi, kokia ash protinga, kokia ash genije, kokia nuostabi ir ishvis geru geriausia esu…kaip kad tu visiem sakai ir bandai iteigti Šypsena
Ar nejauti kad galbi siurrealistishkai, subektyviai ir nepagrystai? kaip tu pats gali vertinti savo kuryba? tox tavo teiginys kaip kad &quot;Ne tau mane vertinti, nes as ir pats galiu isivertinti!!!&quot; yra visishka nesamone (ir nepradek che vel svaigti tipo &quot;o kur yra riba tarp nesamones ir realybes&quot; blabla…), nes kurejo darba gali ivertinti tik kiti, o ne pac kurejas. Jeigu tu sakai kad pats sau esi gerewsias kritikas…na tai puikus pavyzdys kaip tu save pervertini ir kox esi arogancijos isikunijimas Šypsena

whatever. Nemanau kad che kam nors labai ydomu. Bet esme (che skirta kitiems…)… Ne viskas auksas, ka BlueScorpio rasho, ir ne tox jis jau dievas…Kietas
Peace.

Vienu zodziu - bla bla bla bla bla bla… As nepatinku tau, tu nepatinki man ir viskas tegul tuo ir baigiasi. Nes tu vedineji cia nesamones, kiek pastebejau. Snekejau as ne su Lietuva, o su tavimi ir dar pora zmogeliu, bet kaip pati atmeni su tavimi istikto tik viena.
Nepatinka neskaityk. O as save galiu pats isivertinti tik del to, jog kaip ir sakiau - rasau sau, ne tau ir ne kitiems. Bet sau ir na pagal ideja dar vienai panelei.
kapys

As tai galvojau, kodel Melynaz’as pradejo kakaliuka skysta malti amzhinai… Dabar aisq, kad banga ji pastumejo i &quot;placiuosius&quot; vandenis… Parasho blevyzga visai kitoj vietoj ir isivaizduoja, kad jau yra kazhkas…
Kaip ir sakiau seniau: popsas sushiktas… pasenes kicas…

Dar yra tep, kad gal tau kas nors papasakojo, kad butum duchas, keltum save iki debesu ir shokinetum aukschew bambos…

Karoce…

Cia jis varo, kad, pvz., geriausiai rashinius rase, tik jam pazymiai mazhedavo uzh gramatikos ar kokias tai klaidas… Neva, jis super kurejas ivertintas to, kuri mato veidrodi…
Kita karta, jis jau klausia, ka gali reikst kazhkokios lelijos… Bet taigi tu geriausias kurejas, mastytojas, interpretatorius ir t.t. Visu galu meistras… Netiki? Paklausk to, kuris veidrodeli pasirodo…
O gal tu priejes sakaij &quot;veidrodeli, veidrodeli, kas pasaulyje kieciausias, geriausias, protingiausias uzh visas ziurkes, kas pasieke daugiausiai?&quot; O veidrodelis ir atsako: &quot;Tu Melynaz’ai pats… na, ka ten ishvardijai… tu&quot;…

Gaidykis, eik i &quot;Nomeda&quot; ir pasakokis, koks tu kurejas, kreipkis i auksciausia ministerija ir t.t. Na, bet riba jausk… Nors tau su jom bishki nekaip isheina… bet ishmok gaidytis su tam tikra riba…

Susimastyk tu viena karta Melynaz’as, kokias nesamones tu gamini…