Bedroom


Bedroom

Kaip siuloma ideja, tikrai suderinta, stilinga. Bet man asmeniskai kazkaip nelimpa. Per daug astriu kampu (nuolat trankau kojas) ir ta spinta griozdiskai atrodo kambario vidury. Dar nepatinka lovos atkalte (ar kaip ji ten) ir kad lova auksta, ant koju. Maniske bus a la japonisko stiliaus Cha cha

ta spinta ne vietoi kazkaip.

aha, spinta Nežinauo visa kita - pretty good.

grazu Gerai

man patinka tik per daug naaujoviskai kotais nemegstu taip Veee

Jo, kai parašėt apie spintą, tai tik tada pastebėjau, kad ji ne vietoj ;D bet man patinka minimalistinis, griežtas stilius. Ir spalvos mėgstamos ir gražiai suderinta ;> o japoniška lova ta kaip sakai be kojų, tai man atrodo, kad turėtų būt nepatogi ;> na bet neišbandęs negali žinot ;]

mano skonio dizainas. Šypsena

Gražu, tik spintą metam lauk. Nekaltas Cha cha

Nepatinka man “tumbachkos” salia lovu. Visokias stovyklas, ligonines primena, kur tai yra privalomas atributas Nekaltas Spinta priesingai - labai puiku Gerai

grazu, bet saltoka. Mano miegamajame turi buti silta, minksta, didziulis kailinis kilimas Girtas

grazu, bet man norisi daugiau sviesiu spalvu, tos spinteles per tamsios miegamajam Liežuvis

kaip viešbučio kambarys – taip Gerai bet į asmeninį miegamąjį nelabai panašu

nejauku.

Pažiūrėt tikrai gražu, suderinta, bet pačiai man nepatinka griežtas stilius Šypsena

mane tai nervina tokia ideali tvarka :confused: nevez Blogaipamecius kokiu skuduriuku galima butu pataisyti padeti Cha cha

taip,man irgi persaltas kambarys kaip nuosavam miegamajam… seip grazu viskas,neturiu prie ko prikibt,bet maniskis bus kitox Šypsena

Man asmeniškai negražu :> nenorėčiau tokio kambario…

spinta nepatinka. bet šiaip tai gražu Niam niam