Beda su XP pro perkrovimu

Beda su XP pro perkrovimu

Noriu perkrauti XP pro, bet kaip padarau restart, ne is vietos, nu cia butu puse velnio… bet man reikia tas prekrovimas, nes su PowerQuest PartitionMagic 8.0 dirbti negaliu normaliai, kai sukuriu nauja partija ir swap, ne is vietos, PowerQuest PartitionMagic 7.0 taskbar yra, restore tuscias, ir kaip turetu persikrauti jokio zenklo… Kame beda, speju kad kazkur ne taip su perkrovimu…

va čia tai jau velnias žino… niekad su tokia bėda nebuvau susidūręsCha cha šiaip aš tai perinstaliuočiau (ne švariai, o ant šitų) win xp… ir žiūrėčiau ar pasitaisėMirkt
aj ir dar beje- amžinas patarimas- NAV ir Ad-aware… patikrinkMirkt

Pabandyk kai kurias programas isjungt nes kai kurios trukdo restartint Liežuvis

nenumanau kurias Nekaltas

ne tik programas bet ir servisus Šypsena

beabejo klausimas ka tu nori daryti
kokias ? visas Cha cha

problema su pq issprestu ji paleides is dos. o vat su perkrovimu tai nzn, jau puse metu juzinu w2k3 ir dar nei karto neteko perinstaliuot, o ir sukasi zymiai geriau nei tie XP Veee

jau isprendziau beda, placiau apie ja cia, jei kam nors prireiks:
http://www.reger24.de/prozesse/winnet.exe.php

Patikrink ar nera "negeru" procesu, viena karta buvo man lygiai taip pat.
Reikejo tiesiog is procesu saraso pasalinti "games(1).exe" ir viskas buvo ore :wink:

Ar tu pats supranti ką čia parašei ??? Blin skaitėm su Brooke ir žvengėm smagiai. Gal vidurius laisvinančių buvai prieš tai išgėręs kad taip skubėjai rašyti, tad nepasitikrinai ką parašei? Cha cha

Ar niekas nesakė, kad Imesh į kompą negalima instaliuoti?

as irgi nesupratau , net komentuot baugu buvo, a vdrug visai ne apie ta, ka pagalvojau… Cha cha

jos neinstaliavau… nu tiek to… sutvarkiau ir psio, nureikia paziureti ka paraciau, kad ir pats nesuprasiu… Juk parasiau kad susitvarkiau ir t.t. O cia ziuriu dar toliau fleiminate…