Bėda nelaimė


Bėda nelaimė

Vienu žodžiu taip. Sugedo arbatinis. Išardžiau, nieko nesupratau. Lemputė dega bet nekaista. Nusipirkau Senukuose tokį multimetrą ar kaip jis vadinasi DT-830B. Maniau,kad su juo pabandysiu suprasti kur dar yra srovė o kur jau ji baigiasi. Ir tas taškas bus gedimas Cha cha Na nesijuokit - aš ne elektrikas Šypsena Bet va nesuprantu ant kokios padalos nustatyt tą daiktą? Cha cha Man lyg ir reik matyt iki kur eina 220v iš rozetės? Ar ne? Nustačius DCV 200 ir pamatavus rozetį rodo nesuprantu ką Cha cha Jei patarsit kas daryt būsiu dėkingas Šypsena

ot kausas uzuot pirkes nauja virduli pirko testeri Cha cha. vistiek nesuprasi ka ten matuot ir nusitrenksi galbut Cha cha

rozeteje 220, o tu matuoji nustates 200.ir dar ant nuolatines, kai rozeteje kintama.nusistatyk ant acv750

Bublikai ner šalia taisyklos. Virdulys kainavo kokius 60lt testeris 17 - kodėl gi nepaeksperimentavus Šypsenaore111 - dėkui rozetė rodo 205 Šypsena

Taigi į kaitinimo elementą ateina du laidai ir jie rodo 205v. Taip išeina kaitinimo elementas neveikia?

tai ten daugiau ir nera kam neveikt. Tik laidai ir bimetalinis jungiklis.

Ir čia jau nebepataisoma spėju. Labadiena naujas arbatini Šypsena

karoliukau,geriau kaitinimo elemento varza pamatuok Cha chajei tiek dag kainavo sjeju bus dar termo apsauga jei netycia be vandens virduli ijunktai ons pist ir isijungia Cha cha

arba pist ir nudega saugiklis kaitinimo elemente, tarsi be saugiklio jis pats negalėtų nudegti Taip

Gal jis supleškino jau ir multimetrą

buves nebuves tas multimetras,svarbu pats gyvas liktu Cha cha

Juokiasi jie. Jei aš ką nors išmanyčiau ir nežinantis klaustu irgi juokčiausi Gerai

Karoli, nusuk testerio matavimo pasirinkimo rodyklę žemyn ant 200 _O_(matuos varžą). Ištrauk virdulį iš rozetės, išardyk, kad matytum kaitinimo elemento abu kontaktus. Pridėk testerio galus prie kaitinimo elemento ir žiūrėk, ką rodo. Jeigu rodys “1 .”, tai kaitinimo elementui galas, o jeigu rodys kažkokį skaičių (20-40 ar panašiai), tai žiūrėk matuotamas varžą, kur yra trūkis.