Beda del CD-ROM'o ar kazkas panasaus...

Beda del CD-ROM’o ar kazkas panasaus…

Tai va isdestysiu problema: Pries kelias dienas teta nusipirko kompiuteri: Intel Celeron XP Professional 2 Ghz 256 RAM 40 Gb Idedi diska (ten filmas) ir perrasineji i kompa, bet kai pvz...vaikscioji po kompiuteri ir labai ilgaaai ilgaaai kraunasi! Ir diska tai suka tai ne... Ir kai rodo stringa. As taip pat turiu kompa ir pas mane tas filmas normaliai eina, pasuka puikiai! NekaltasP.S. Mano teta paprase kad cia paklausciau Tūsas

Celeron 2GHz. Gal dėl lėto CPU? O gal šiukšlių kompe daug?

Del leto CPU???!!! Apakęs Pas mane Duron'as 700mhz ir rodo be nevieno strigimelio! Tai kaip gali Celeron'as 2Ghz'u greicio kompas nerodyt? BaisuP.S. Juk naujas kompas siuksliu nera Ne

greiciausiai kaltos kompo magistrales. o kokios firmos cd-rom? gal kompaktas su defektais jau buvo ar nekokybiskai irasytas? kokia video stovi?

Manau labai jau kompa bloga nusipirko...

nieko nuostabaus. su tokiu celerono kešu bei sparta... nors šitaip žiauriai gal ir neturėtų būti.

Nzn Ne nera parasyta... Kompaktas skaitosi geras nes pas mane eina! O video 64.

Uz viska mokejo apie 2000 LT Procas: 1200LT Monitorius: 600LT Koloneles: 100LT (17W) Cha cha

spelionės: 1. hdd ar cdromas dirba PIO režimu 2. nesuinstaliuotos motkos tvarkyklės, atsakingos už magistralių tvarkymą ir tt 3. hdd ir cdromas gali būti pajungti ant vieno šleifo - kas dažniausiai būna tokio tipo naujuose kompuose norint sutaupyti Cha cha4. lėvai įrašytas kompaktas. uktualu su LG cidiromais ir acme kompaktais 5. užsiteršusi OS rinkis

gal geriau butu truputi pataupius manau butu koki 1 gb ram 160 gb vaizdushke kad it radeon 9600 ir t.t.

Tai ką nori pasakyti Celeron 2GHz greitas?

Normalus

Tik dėl įdomumo Šypsena[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/279786.46 1-=(71769390](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/279786.461-=(71769390)

1(tipo taupimo rezimu?),2,3 nesuprantu Nekaltas Cha cha4,5 tikrai nea Ne

As irgi taip manau TaipPaskubejo biski... Ir dar paprase kad geras kompiuteristas isrinktuCha cha i va koks geras! ŠypsenaAs pirkciau tik Pentium 4 arba Aithlon'a Taip Gerai

PIO yra tikrai ne taupymo režimas! Cha chaplačiau ir galimas tavo bėdos sprendimo būdas michna.com/kb/WxDMA.htm