Beauty is not enough


Beauty is not enough

Power for your control Kietas

Ką čia, blt, pezi?

Nepezu, čia Alfa Romeo sloganas ale Mirkt

Dabar taip: kas ką vartojot? Kanda

sidrą

Knygos Kietas

Cuore Sportivo yra [buvo] tiesa, o visi šitie marketinginiai fėjato triukai yra bbs raibas Ufff

“The family car that wins races” “racing since 1911” “if this kind of handling is good enough for our racing cars, it’s good enough for you.” “The car you drive to work is a champion”… “Mediocrity is a sin” “Driven by Passion” “Cuore Sportivo” “Beauty is not enough” “Without heart we would be mere machines”

“Beauty is not enough” sako lietuviai, kai, pavarvinę seilę į 159, nusiperka Audi A4 Cha cha

never enough alfa

varvinti seile i alfa Juokiasi

soprano, sveikinu, jog gyveni turtingai. Asmeniškai kažkada į juodą Pasatą delfiną seilę varvinau, dar prieš metus ir 159 atrodė kosmosas Girtas Aišku viduriniosios klasės europiečiui išsivysčiusioje šalyje Alfa tikrai nekelia jokių emocijų…

Išsivysčiusiose šalyse nedaug kas sau gali leist naują Alfą Mirkt

Naujos ne. Bet tarkim kalbant apie UK tai daugeliui likusių Lietuvoje atrodo, kad Anglijoj gyvenantys emigrantai kelnes nusimauna, kad važinėtų su prabangesniu ar retesniu automobiliu. Tiesa tokia, kad emigrantai (kurie gaudosi situacijoj) tuos automobilius, kurių anglai neperka nes varvina dilerinėj seiles, nusiperka du kartus pigiau, atidrožia ir už metų dar pliusan parduoda tiem patiem anglam. Anglai moka kosmines kainas šeip už automobilius. Kai pasakau, kad už Alfą 3.1k sumokėjau, tai juokias ir netiki, nes skelbimuose 6k o patys sumokėję kątik 3k su nevykusiu fokusu važinėja.

melagis. Jėzus mokėjo už fokusą daug mažiau ir dar priedo automatinę pavarų dėžę gavo dovanų.

Vėl nusišneka jis Ufff

Kas kur nusišneka, palyginkit kainas pas dilerius (kur perka anglai) ir aukcionuose (kur perka lietuviai). Nu fokusas išvis ne mašina, Mirkt tai apie jį nekalbam tarkim, bet kur pas dilerį rasi tarkim Passatą B6 1.9TDI su gera spalva ir karavaną su 100.000 prabėgu už 2200 svarų? O čia pasitaiko va vis.