be pavadinimo

be pavadinimo

na kazkas tokio yra …

tas isblukes veidelis pirmame plane tuoj isnarins akis Baisu

Martynukas, na, ka jau padarysi, tokia situacija neturejau kitos iseities, nes tai buvo vienintele akimirka kai ji paziurejo i mano puse Cha cha Žliumbia

Uz ka ja taip? Nekaltas

Geras modelis GeraiDar kartą klausiu - ar galima su digimuiline be rankinių nustatymų išpešti tokį efektą?

BigBrother galima, zidinio nuotolis maksimalus (zoom ant maximum liaudiskai rariant), zmogus saliginai arti fotografo turetu but, uz jo turi but erdves kazkiek… na kazkas panasaus turetu gautis Mirkt

O fokusavimą pasirinkt taškinį ar multiple?

na, ir zinoma, matrica turetu buti kaip imanoma didesne. 1/1.8 colio… nes, speju, su 1/2.5 colio matrica be sansu net ir Quest aprasytomis salygomis.

fokusavimas geriau rankinis, arba jei yr agalimybe - per centrini taska, ir del matricos kaip pasake Martynukas Šypsena

Na, jei židinio nuotolis kokie 380 mm ar daugiau, tai gali bandyt kažką ton pusėn Mirkt

nx tas muilines… Žliumbia

njo…

…va…žiūrė,žiūrė…pamyslinau…kad taip iškirpus vidurinį trečdalį stačian kadran…a?..palikt pusę pakaušio,pusę blurveido…ir raudonplaukė centre…man toks išklojimas labiau patiko…a kaip jums…kolegos… ???

Tadu išnyksta minia…

a man visai nieko Wabalaičio variantas

labai jau “per akis musa” tas veidas isplaukes, aky rezia, bet ideja gera

wabalaiti, turejau pasidares ir toki varianta kaip tu sakei, bet paskutiniu momentu visus cropus nuemiau, who knows… Šypsena

blurveidas Juokiasi geras terminas!

man patiko prikolas art.scenoj kai pora fotografu pareiske kad cia bluras nenaturalus Cha cha