be komentaru

be komentaru

gaidys polnas tas snicer Juokiasi

o kuom jis gaidys?

gal tau dar pasakyt kokio dydzio šųdą esu ishikes?

tai pasakyk kokio dydzio gavno pas mane ir t.t laukiu? Juokiasi

Rafinuotas Juokiasi Gerai

>>>Rafinuotas-įspėjimas.Metas prisimint taisykles.

rafis laukiu tavo komentaro isamaus kuom sniceris gaidys ir koki veja as turiu,kuris beja jama 7litrus dyz 100km Juokiasi

man kiek jama 100km nerodiklis, mano astunke jama irgi 10ltr 100km DUJU. ir ka tu i tai?

Rafinuotas gaidyyys polnas

bicas turejo A8 2.8 varikliu dujas dejos su tiesioginiu 1000eur sumokeja,jeme jam 15litriuku mieste,blin rafi tu man gydai 4.2 jama 10lit nu ka tau pasakyti,pasakas eik sekti i darzeli po darbo.

SOVEREIGN ATSIMERK, kurioj vietoj ejo kalba APIE MIESTE, ne nu is kur tiek žąsinų atsiranda.

sakes tu rasyk man jau ka nori,nes tavo masina su varikliu 4.2 tuojau prades tiesiu keliu 8 ar 7 imti duju Juokiasirasyk mieste kiek jama duju,pencininko rezima isijungus,normalu ir vazinejima kaip su A8

20 duju,gal netgi maziau dabartine. vaziuoju sakyciau kaip su 4.2. tik draginu ant benzo persijunges,nes gliucinas ant duju prie 6stuku aps

jus man pasakykit kiek ima C4 2,8 V6 varikliu. Blem vienas atauses toks turintis aiskino, kad vln su kamsciais norm vaziuojant 9, nu iki 10, o uzmiety 5-6 tilpt galima Cha cha bandziau dar gincytis bet ziuriu beprasmiska, tai pazvengiau mintyse tik, tegu tiki

veil, turejau 2.8, mieste su gamyklinem padangom gal ir galima butu i 12 sutilpt, bet vaziuojant itin ramiai,be kamsciu.

veil tu gal nauja varikli koki isidejas ar pareguliavo znatokai,nes zmogelis turejo bambali,pyle i ji 12 litru,pareguliavo ji taip,kad vos vaziuoja ir bendzo 9 tik Cha cha

labai gera tema isisuko,kas kiek pila i savao masina,tik jau tokia buvo forume,tai visko prisiskaitai ir prizvengi Šypsenap.s senais laikais zmogelis 87 siera pasieme,jam mieste rijo 15 litru ir ka dare ka nedare teik jam rijo,teko stumti Cha cha

kaip galim benza sureguliuot,kad jis maziau imtu ir blogiau vaziuotu? Skaitaucia tipo kaip II kartos dujos Cha cha

nu yra geniju kurie sugeba kompa perprogramuot Cha cha