BAYERN HAT TRIPLE!


BAYERN HAT TRIPLE!

po tokio sezono tikrai reikia keisti trenerį Taip Ot tai bus juoko, jei naujasis nelaimės nieko po metų Juokiasi

Kad treneris keisis buvo aisku jau senai, seniau nei buvo aisku koks bus sis sezonas. O kokios garantijos, kad kita sezona su siuo treneriu butu iskovoti titulai? Ar tu sugebi ateiti nuspeti? Nes pries tai du sezonus Bayern su juo liko be titulu. Tai gali toliau juoktis is pirsto Labas

Ares, šį sezoną komandą atrodė tikrai galingai ir pelnytai laimėjo viską, ką galėjo Gerai Žaidimas juk toks buvo ne tik per finalus, bet visą sezoną !!! Naujasis treneris gaus tą patį pagrindą + dar kelis aukštos klasės žaidėjus, pripažink, kad prieš porą metų to neturėjo dabartinis treneris, todėl sąlygos, kurios buvo tada ir bus kitą sezoną visiškai nelygios Labas

Geru zaideju komandoje netruksta jau eile metu, sudetis labai smarkiai nesiskiria nuo tos kuri buvo pries metus ar pries du, bet tai nepadejo iskovoti titulu. Pagrindas islaikomass jau ilga laika, komanda susizaidus, manau tai yra viena svarbiausiu priezasciu gero zaidimo. Zinoma ir treneris savo darba padare, bet tai nereiskia, kad su juo ir kita sezona bus garantuoti titulai.

Ares, dar kartą perskaityk mano pirmą postą. Branduolys lieka tas pats, komanda dar bus pastiprinta, treneris samdomas kitas, tikrai brangus. Pažiūrėsime ar jo filosofija išvis prigis dabartiniam Bayern. Mano nuomone tas treneris, kuris kelis metus formavo branduolį, šlifavo žaidimo elementus, kad kiltų į pačią viršūnę, turėtų likti ir toliau įgyvendinti savo filosofiją, Bayern savininkai mano kitaip. Man tikrai bus juoko, jei naujasis treneris susimaus Taip ir tiek Mirkt

Sita komanda buvo pradeta formuoti dar prie Klinsmano. Kitas dalykas Bayern komandoje treneris nera pagrindinis zmogus kuris formuoja komanda, tai daro klubo vadovybe.