Bauda


Bauda

Sveiki, pastabdė šnd, viršijau šiek tiek greitį mieste. Surašė protokolą, sakau, tai galiu iš kart gal susimokėt? Sako, ne, tik po poros savaičių, ir paskyrė dieną kada turiu apsilankyt savo miesto komisariate (sustabdė kitame mieste). Na viskas būtų aišku, bet dabar skaitau kopijoje kurią davė, kad įrašyta bauda (tik dar neiššifravau kokia ten ta suma Cha cha), nurodyta sąskaita, o keliauti į komisariatą nurodo tik tuo atveju, jei nesutinku su baudos dydžiu ar pan, ir tada bus svarstoma… Tai kaip čia iš tikrųjų būna/turi būti? Cha cha

Būna ir vietoj priskaičiuoja 50proc. nuolaida. Būna, kad pareigūno kompetencija per maža nuo kazkokios sumos baudą išrašyti (pvz 300+lt), tai siunčia į komisariatą.

Kad viršyta iki 20km/h, miesto ribose 68km/h. Bauda oficialiai nuo 40 iki 100lt už tokį pažeidimą. Antras prasižengimas per metus Kanda Tai kiek įskaitau pareigūno raštą Juokiasi 70lt atrodo… Ir paskirta, nuorodyta sąskaita… Bet jis man aiškino laukt iki 17d ir eit į komisariatą. Skaitau

puse baudos negali rasyti, jei antras pazeidimas per metus.

Gali jai pazeidimas buvo ne uz greiti.

auto.plius.lt/skelbimai/mercedes-benz-s500-5-0-l-limuzinas-1983 -benzinas-3157722.html Užsispyręs Užsispyręs Užsispyręs Užsispyręs Užsispyręs Užsispyręs Užsispyręs Užsispyręs

rim33, tik tada jei analogiskas. praeita menesi ejau uz nuotrauka cekio issirasyti. Turejau galiojanti telefonas. Tai dave 50proc nuo minimalios, nepaisant to, kad buvo vienas galiojantis Mirkt

Buvo ir pirmas už greitį. Šypsena Tai man atrodo, tuo atveju būtų logiška paskirta bauda tokia per viduriuką 70lt? Nes neįskaitau gerai Juokiasi Teks vis tiek eit pasitikslint turbūt į komisariatą. Bet kiek suprantu, tai laisvai galiu susimokėt nors ir rytoj (pagal tai kas parašyta ant protokolo). Nekaltas O jei lauksiu to svarstymo, tai bus kad nesutikau su bauda ir dar ją man padidins? Valio

nu tai vistiek , jei dede policininkas pasake kad nemokek is karto , o eik i svarstyma - tai reikia klausyt. Po svarstymo - jei pasakys kad nemokek is karto, palauk antstoliu - vadinasi palauk.

Kokiam ciq mieste stabdo uz toki menka greito… ir dar protokolus rashoo. ApakęsMatomai reikejo dienos plana padaryt… tai pasigavo koki eilini… Cha cha

Prometejas, stipru Gerai