Barzdos </b>

Barzdos

Taigi, o ka jus manote apie barzdotus Vyrai kokios barzdos patinka, o kokios nepatinka ir ar Lietuva galetu tureti barzdota prezidenta Cha cha

Man asmeniškai barzdos negražu.

usai man slykstu,bet jei mazulyte&quot;ozio&quot; barzdyte tai visai niekoCha cha

stilinga barzdele netgi labai seksuali gali but…Mirkt tik ne visiems tinka…
bet apshepusios barzdos BlogaiBlogaiBlogai fe fe…o dar badosi

Nu jei jau vyras,kaip vyras - tai barzda,jei tinka,yra grazhu… O jei koks siaip vaikinukas… barzda dar tik pradejus augti… kokia apsipesiojus - tada nea… jau negrazu Cha cha

Del prezidento tai pamaniau, kad is mano atmintin papuolanciu valstybes vadovu niekas neturi barzdos?! Gal tai yra kazkoks psichologinis dalykas, kai barzda turintis asmuo bando buti vadovu, zmones nevisada palaiko… Na nezinau Apakęs

Paziureti - grazu, o ypac koks zilstelejes tvarkingas vyriskis su grazia placia ne per ilga barzda… hmmm net silpna kaip pagalvoju GražiAš nekaltas Tik va Bučkis tai nepatogu, fiui Ne Cha chaCha chaCha cha

Nepatogu tik sikt ant stogo, o jei patinka zilstelejes vyriskis tai nera nieko tame blogo Cha cha

labai nedidele stilinga barzdele netgi labaiGerai,bet jau ten kokia neskusta metus tai jau feeBlogaiNe. o usai baisu bet kokiu atvejuCha cha
Labas Šypsena

Amerikiečiu mokslininkai yra nustate, kad vyrai su barzdom turi seksualiniu problemu, Taip kad spreskit patys, ar grazu.Cha chaCha chaCha cha.Beje kiek as pazistu barzdotu, taip ir yra.Aš nekaltas Nu sakykim bun isimčiuLabas

Nu jau nu jau seksualiniu problemu! Mano draugas truputi barzdotas, bet pas ji jokiu problemu nerasta, tad prasyciau neapibendrinti, o amerikieciu mokslininkai nera autoritetas, bent jau man! Cha cha

[quote]Amenos rašė:
Amerikiečiu mokslininkai yra nustate, kad vyrai su barzdom turi seksualiniu problemu, Taip kad spreskit patys, ar grazu.Cha chaCha chaCha cha.Beje kiek as pazistu barzdotu, taip ir yra.Aš nekaltas Nu sakykim bun isimčiuLabas
[/quote]

Yo.Kietas O vairuojantys raudonus automobilius baigia greičiau, nei tie, kurie prausdamiesi po dušu naudoja ūkišką muilą, o ne žele. Cha chaCha chaCha cha

Del prezidento tai vienodai ar jis su barzda ar su skiautere (nebent susiruosciau ji kabintŠypsena)O siaip tai fee:ir negrazu ir nepatogu. Nors mano draugas italas turejo trikampe barzdyte virs smakro,mazute tokia…visai nieko…Šypsena

Yo.Kietas O vairuojantys raudonus automobilius baigia greičiau, nei tie, kurie prausdamiesi po dušu naudoja ūkišką muilą, o ne žele. Cha chaCha chaCha cha

[/quote]

o kaip prausetes jus.A?
Mirkt

nekenciu RYZU BARZDU NeNeNe

Jei ryza barzda,tai kokios spalvos plukai TEN Baisu

Barzda, tai zmogaus ivaizdzio dalis. Jeigu jam grazu, tai man tada irgi gerai, bet vistiek vaikino su barzda nepakesciau. Jau nesmagu buna, kai jis nesiskutes pora dienu Liūdna tai ka kalbet apie barzda. Turiu toki grupioka, kuris uzsiaugino barzda ant paties smakro galo. Tokia ozio barzdike ir ji dar ryza, tai tikrai nekaip atrodo NeNe

Na jei barzda ryza, tai nebutinai TEN plaukai ryzi ŠypsenaŠypsenaŠypsena
netgi galvos plaukai nebutinai tuo atveju ryzi ŠypsenaŠypsena tik bazda issigimsta kazkodel Cha chaCha chaCha cha

[quote]Amenos rašė:

[quote]Clandestino rašė:
[/quote]

o kaip prausetes jus.A?Mirkt
[/quote]

Aš nevairuoju jokio automobilio. Cha cha