barščiai?

man liko puslitris,tai i bagazine imeciau,bet kiek turejau masinu,tai nei vienai neprireikdavo,o siaip kaime prakurti peciu naudoju Juokiasikipsas>o kaip nustatai ar tepalas gaidys,spec atitinka,shell baze…manau geriau nei is turgaus Cha cha

laikyt dapylimui arba kitam kartui

Mixed, is 20 litru 5 kartai iseina

į ežerą ar upę išpilam, arba pas genitalijų prie garažo išpilam ir padegam

Juokiasi prisikat ir suda padegat?

5ltr 50lt

sitie dabar denpinga daro su tepalu subproduktais kelias.com/tepalai-ir-alyvos/exrate-alyvos/ sintetika ar tik ne 7 ar 8 lt kainuoja, gamintojas kazkokiame privaciame name registruotas Gerai

autogidas.lt/forumas.html?st=show-discussion&vid=22898 kai tema rimtumo Cha cha

siauliuose anekdotas sklando…jei kas padejuoja,kad uzlinko motoras,tai pirmas kl. -tepala is “apsagos” pirkai? Juokiasiberods jie pemco ir agip prekiauja Apkabinimas Juokiasilitras semysynth iki 10lt

dr002™>buvau i mamos golfa ir pazystamos polo uzpyles,abu salti kuriant suklaksedavo,ir gerokai pasile negraziai dirbdavo,tiesa ta pati galiu pasakyt ir apie agip 10w40… Siuo metu supilta valvoline 10w40 1ltr-13lt,baigiasi visi klaksejimai ir tarskejimai ryte Labasedit: ko liqui moly/mobil/aral ar kokio org bmw nepirkai?

tepalu keitimas 130Lt, 5w30 totalio tepalas ir filtras mann’as. keitimas kas 20k km.

kiek tiesos yra tame,kad snekant apie keitima kas 30k km,reikia normaliu keitimo intervalu(t.y. 10k km) pasikeisti filtra? buvau skaites,kiek tiesos bbz Drovus

nesamone tie longlife tepalai. maksimum 15k km, paskui ten medus pasidaro

šiaip px kas kiek,man užrašys kada keisti juos,skaičiuos užvedimus ir dar kažka,o del filtro,tai bib žino,man čia kiek utopija .

trulikai, kai pili kokia tai lieva pusiausintetika, tai gal ir pasidaro medus.

dagry aGcija tokiu tepalu, 120LT su filtru ir pakeitimu viska iskaiciavus Cha chanepriklausomai nuo litru kiekio 100Lt virsum butu like savaiDgaliui Cha cha

geras ablomas doktorui bus Cha cha

markoh>kad keiciau dagry Mirkt…matyt jus dagrYs geresnis,nei musiskis,o uz tiek nebent mineralkes iseina 7litrai,nes vien filtras 27lt,tai kiek tas livaras kainOja Cha cha

dagris.lt/index.php?win=rezervastjieliuk>skirk slapenke nuo 22cm vyrisko pasididziavimo JuokiasiLL98

nu, su pilnai sintetine alyva 5w40 tepalu keitimas 119lt, Cha cha tai kas cia dar teljukas? Cha cha kaip reikiant neabsisvietei pries griebdamas 22cm desra ? Cha cha