Baraka kala i klyna:)

Baraka kala i klyna:)

C į prieki, A atgal, A į viršų ir taip du kartus ŠypsenaJei nežinai ką tai reiškia - reiškias esi paskutinis lama, temokantis kokį L2 žaist Šypsena

nezinau ka tai reiskia. nu as tave irgi galiu lama pavadint del to ko tu nezinai Ignoruoju .

cia kartais ne mortal kombat ?? Cha cha Juokiasi Blemba nejaugi jis jau yra ant pc ??

mortalas Širdis

uoj ant xbox kiek sita losiau… Cha cha

seducer, tokiu postu tik pats parodai savo zema lygi, kuris net “lamos” nevrtas.

butu tikrai labai gerai, jei jis butu ant pc, bet deja…

grafika panasi i ps2 Cha cha

=Fire_fox=: Na… man atrodo grafika prastesne nei L2. Cha cha Bet MK tikrai geri zaidimai. Šypsena Nors PS2 neturiu, bet pas drauga siek tiek zaidziau. Tiesa, Seducer, tu irgi esi LAMA jei nezinai pvz. tokiu dalyku kuriuos zinau as. Cha cha Cha cha Cha cha

as tai galvojau rasyti seduceriui izeidima, bet poto pagalvojau - jis savaime pats jau yra izeidimas, tai va, geros dienos Labas

chia screenshota idejo ish xbox versijos mortel kombat deception. ir kas chia kruto? PC mushtyniu ishvis neturi, kaip konsoles strategu ir FPS. beje tai ganetinai sudetingas geimas, ir ash net neisivaizduoju kaip su PC kalva galima butu padaryti kombinacijas, kurios apima visus tris kovos stilius (kas zhaide shita zhaidima supras).

Meshqis: toks jausmas, kad PC nera jokiu gamepadu? Šypsena Zinok ju yra, o pasirinkimas tikrai nemazas. Mirkt Tad problemos, zaisti figtinga ant PC as nematau. Šypsena

o tu Sandman^KFMF asmenishkai toki gamepada turi? ir ishvis ar pazhysti daug zhmoniu kurie ji turi?

Meshqis > jiems gi “ne lygis” palošti ŠypsenaNu ką - pasirodo nėra nei vieno tikro geimerio, o tik mokyklinukai su vogtais žaidimais MirktVat išduosiu paslaptį: tas “C į prieki, A atgal, A į viršų ir taip du kartus” yra Mortal Kobat 3 “killer code” katrą - savo laiku žinojo visi žaidėjai ŠypsenaAišku šiandieniniai vaikai - to nežino ŠypsenaSandman^KFMF > na, su tavim visiškai sutinku, yra daug sričių - kuriose esu visiškai žalias t.y. - lama Mirktbet Mortal kombat 3 retai kas mane įveikdavo Šypsena arba kokiam q2. O šiandieniniai žaidimai - tai menkalas daug kainuojantis, bet be jokio įdomumo ar smagumo Šypsenaold school

nu zaidziau as ta mortal kombat ant segos,paprasciausiai nepamenu tos kombinacijos.taciau is to spresti lameris ar ne nedrisciau .kas tau neidomu kitiem gal but idomu ir smagu ir vadinti tai menkalu ko gero ir yra tas tavo vadinamasis lamerizmas. oi ble koks tu kietas mokejai queika zaist Blogai.

ant mk4 ult, atrodo, esu visus brutality padares.bet nepamenu ne vienos kombinacijos. tai tipo as lama dabar.

Meshqis: Siuo metu turiu Saiteko gamepada (8 mygtukai, rodykles ir analogas). Kolkas tai geriausias gamepadas kuri turiu . Šypsena Dar turejau logitech’o gamepada irgi tokios pacios konfiguracijos. Bet jo rodykles kiek prastesnes nei saiteko, o ir brolis analogo rankenes nulauze ir dar paskolino ji. Cha chaO kur dar pigus gamepadai kuriu buvo pas mane apie… 5 - 6 vnt. Šypsena jie visis isdalinti draugams. Beje, gamepada naudoju beveik nuo PC isigyjimo (apie 8 metus). Nes tai man reikalingas dalykas zaidziant kokius nors zaidimus kuriem klava nelabai tinka. seducer: Odskool yra puiku. As pats daznai idedu koki sena gerai, klasika tapusio geimo screena. Bet del to, kad tu zaidei tuos zaidimus, kiti zmones nera kazkuo prastesni. Galu gale, galiu pavardinti zaidimu, apie kuriu tu net egzistavima nezinai, nes tie zaidimai atsirado anksciau uz tave. Ir mums nera sarmata zaisti consolinsiu zaidimus (turiu visus NES, SNES, GENESIS zaidimus bei keletas PSX CD) ir visada stebiu PC zaidimu rinka kurioje pasirodo koks nors consoles geimas (kaip kad Sonic, ar ten koks nors Resident Evil). Ir galiausia, ar Q2 kuri tu losei taip profesionaliai (idomu butu paziureti kaip ji zaidi, nes q2 ir as zaidziu. Net ir q1 bei Doom) tu pats pirkai ir turejai originalu? O gal sendiena toki turi nusipirkes?

seducer, zinok mane ir mazai kas iveikdavo… Cia dabar as jau labai “krutas” ane?

2 Sandman^KFMF: heh, pamenu Doom 1 pasirodyma. Ilgi vakarai buvo prasedeti prie jo… Po to pasirode nauja liga - Comand & Conquer (cia dar pries Red Alert). Myliu2 seducer: blyn, nu as lama paskutinis… nezinau kuri cia dalis MK, heh… ir dar vaikas (beveik 29 metu) megstantis losti naujesnius zaidimus Žliumbia